Нова Каховка | 28 Листопада 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-11-17 » Новини

» У бібліотеках Новокаховської громади відбулися тематичні заходи для дітей та юнацтва до Всесвітнього дня доброти та Міжнародного дня толерантності

У бібліотеках Новокаховської громади відбулися тематичні заходи для дітей та юнацтва до Всесвітнього дня доброти та Міжнародного дня толерантності

До Всесвітнього дня доброти (13 листопада) та Міжнародного дня толерантності (16 листопада) у бібліотеках Новокаховської централізованої бібліотечної системи пройшли тематичні заходи для читачів, спрямовані на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності та доброти у суспільстві.
Годину-обговорення «Простір толерантності» для учнів 10-го класу ліцею провели бібліотекар міської бібліотеки для дітей та юнацтва Марія Федотова та бібліотекар ліцею Наталя Верішко.
Учасникам бесіди нагадали що таке толерантність та з яких компонентів вона складається. Розуміння й повага один до одного, терпіння, підтримка, милосердя, чуйність, співчуття, любов, розуміння - все це необхідні вміння толерантного спілкування.
Учнівська молодь жваво обговорювала прояви толерантності у сучасному житті, визнавали свої слабкі місця, демонструючи риси толерантної людини сьогодення.
У Новолагерській сільській бібліотеці, з нагоди Всесвітнього дня доброти, для дітей середнього шкільного віку бібліотекарі провели літературний промінь «А доброта, як сонце на світанку». Провідний бібліотекар Лідія Балюк на прикладах художніх історичних творів, притч, легенд познайомила школярів з історією виникнення цього свята, навчила дітей аналізувати вчинки героїв, відрізняти добро і зло. Особливу увагу приділила проблемі впливу інтернету і телебачення на формування моральних якостей підлітків. Запропонувала, як альтернативу, читати дійсно добрі і цікаві книжки, що були представлені на книжковій виставці-інсталяції «Уроки доброти».
В міській бібліотеці для дітей та юнацтва також пройшов захід до Міжнародного дня толерантності - БібліоТус@: Рефлексія «Запалимо вогник толерантності».
Творчі програвання різних життєвих ситуацій з художніх творів допомогли дітям зануритися у світ інших людей та спробувати мислити без стереотипів.
Можна впевнено стверджувати, що юне покоління дійсно дуже толерантне, бо щире і відкрите цьому світові.
Сподіваємося, що вогник толерантності, який так природно палає у юних серцях, не погасне від байдужості і несправедливості дорослих.


Відділ культури і туризму


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами