Новая Каховка | 26 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-16 » Новости

» У Новій Каховці сформовано бюджет громади на 2022 рік

У Новій Каховці сформовано бюджет громади на 2022 рік

Вчора, 15 листопада, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на апаратній нараді разом зі своїми заступниками, керівниками відділів та структурних підрозділів виконавчого комітету обговорив поточні питання життєдіяльності громади з урахуванням формування бюджету на наступний рік.

Очільник громади розпочав щотижневу нараду з привітання іменинників: начальницю відділу реєстрації Інну Кобіцьку, яка святкувала день народження 13 листопада та директора КП “Міський кінотеатр “Юність” Андрія Ходорковського.

Від усіх присутніх Володимир Коваленко висловив найщиріші побажання та слова подяки за самовіддану працю.

Начальниця відділу освіти Лілія Микитенко повідомила про те, що договірні проблеми з енергопостачальниками  вирішені і сьогодні будуть запущені котельні в абсолютно всіх навчальних закладах громади. Також вона повідомила, що всі школи працюють в сталому режимі, діти навчаються стаціонарно.

Заступник генерального директора КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Ольга Червоненко повідомила про те, що сьогодні на лікуванні перебуває 95 осіб хворих на COVID-19 та 38 – на вірусну пневмонію. Кисневозалежних – 96 осіб, кисню на ранок залишилось 40 балонів. За добу померло від коронавірусу 4 особи. Один пацієнт перебуває під апаратом ШВЛ, 7 осіб знаходяться в реанімаційному відділенні. Загалом ситуація має тенденцію до зниження рівню захворюваності, однак перебіг хвороби досить важний – всі пацієнти середнього та важкого ступеня тяжкості. Серед важкохворих немає жодного вакцинованого пацієнта.

Медичний директор НКП “Центр первинної медико – санітарної допомоги міста Нова Каховка” Заріна Зінченко повідомила, що на сьогодні вакциновано 33346 осіб, перше щеплення пройшли 19331 людей. Вона зауважила, що затримка йде з другою дозою вакцинації, тому всіх провакцинованих першою дозою закликають не зволікати з цим процесом. Мобільна бригада працює з підприємствами за попередньою заявкою а також з маломобільними громадянами. Активізувалась робота в сільській місцевості.

Міський голова зауважив, що існує багато неврегульованих питань з приватними медичними закладами, які використовують державні медичні заклади в своїх цілях. Відповідальні особи отримали відповідне доручення стосовно налагодження співпраці з приватними медзакладами таким чином, щоб, в першу чергу, не страждали пацієнти. Також Володимир Коваленко наголосив на тому, що необхідно постійно проводити з мешканцями громади роз’яснювальну роботу стосовно надання медичними закладами безкоштовних послуг та таких, які зазначені як платні послуги.

Керівник фінансового управління Ірина Фурсєєва повідомила, що бюджет на 2022 рік сформовано, проект рішення розміщений на офіційному сайті міської громади.

“Бюджет на наступний рік сформований, виходячи з фінансового ресурсу, що є на сьогодні, відповідно до фактичного виконання бюджету 2021 року. Але 18 млн грн передбачено на збільшення видатків на оплату енергоносіїв у зв’язку з різким підвищенням вартості енергоносіїв. В разі, якщо будуть виконані умови, зазначені в меморандумі з Урядом і 64% ПДФО будуть залишатися в місцевому бюджеті, 18 млн грн, які передбаченні на оплату підвищених тарифів можна буде направити на інші видатки, зокрема бюджет розвитку. Адже на сьогодні, крім коштів на співфінансування будівництва Центру Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка” більше нічого не передбачено”, – зазначила Ірина Фурсєєва.

Також у зв’язку з додатковим навантаженням на бюджет через різке подорожчання енергоносіїв виник дефіцит коштів у сумі 8 млн грн. Міський голова закликав шукати резерви та обмежити необов’язкові витрати бюджетних установ, щоб мати змогу останні 2 місяці року покрити ці незаплановані витрати.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы