Новая Каховка | 26 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-15 » Новости

» Змінили місце проживання чи прізвище – інформуйте податкову!

Змінили місце проживання чи прізвище – інформуйте податкову!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що у разі зміни прізвища, адреси чи інших даних, які вносяться до облікової картки платника податків, громадяни зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін повідомити контролюючі органи.
Для цього необхідно подати Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5ДР), а для громадян, які обліковуються за серією та/або номером паспорта, – Заяву про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5ДРП). Подати заяву потрібно особисто або через законного представника чи уповноважену особу до контролюючого органу за місцем проживання, у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.
За наявності ключа електронного підпису, для подання заяви за формою № 5ДР можна скористатися сервісом ДПС «Електронний кабінет». До заяви необхідно додати скановані копії документів, що підтверджують зміну даних.
Для заповнення Заяви використовуються дані документа, що посвідчують особу, та інших документів, які підтверджують зміни таких даних, наприклад, свідоцтво про шлюб, рішення суду про усиновлення тощо.
Зміни вносяться до Державного реєстру фізичних осіб протягом трьох робочих днів від дня подання відповідної заяви.
Вчасне внесення змін до реєстраційних даних позбавить громадян від «сюрпризів» у вигляді податкових вимог, натомість допоможе своєчасно виконати обов’язки зі сплати податків, адже податкова служба надсилатиме податкові повідомлення - рішення про нараховані суми податкових платежів за реальними реквізитами.

Підпишіться на сторінку Державної податкової служби України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!


Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы