Нова Каховка | 28 Листопада 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-11-15 » Новини

» Закон «Про енергоефективність» підписано Президентом України

Закон «Про енергоефективність» підписано Президентом України

Закон України «Про енергетичну ефективність», прийнятий Парламентом 21 жовтня цього року, підписано Президентом України. Основна ціль закону – створення нових умов для стимулювання енергоефективності у всіх секторах економіки.
Важливо, що закон закладає фундамент для фінансування державних програм енергоефективності:
- щорічно передбачати у проєкті закону про Державний бюджет України на відповідний рік видатки на програми з підвищення енергоефективності не менше 1% видаткової частини бюджету;
- Уряду доручено розробити і затвердити державні цільові програми енергетичної модернізації житлового фонду, підприємств-виробників теплової енергії, підприємств водопостачання та водовідведення.
Програма передбачає розширений спектр заходів, а саме - підтримку підвищення енергоефективності не лише приватних домогосподарств, а й систем централізованого постачання теплової енергії, питної води та водовідведення. Це надасть можливість зменшити використання електроенергії та теплової енергії, а також втрати питної води.
Програма надасть переваги майже 400 представникам територіальних громад – членів Асоціації малих міст України. Ціль програми – стимулювати комплексну енергомодернізацію ЖКГ України. Житловий сектор – один з найбільш енергоємних в країні. Ця проблема потребує комплексного підходу, забезпечуючи не лише утеплення будівель. Такий підхід до підвищення енергоефективності ЖКГ є ефективним та сприятиме розв’язанню низки суспільних питань: менші рахунки за енергоносії, якісні комунальні послуги. Шестирічна програма надасть допомогу близько 450 тис. домогосподарств при впровадженні енергоефективних заходів. На реалізацію програми у 2022 році необхідно близько 2,7 млрд гривень.
Підвищення рівня енергоефективності – це питання загальнонаціонального значення. Це шлях до впровадження сучасних стандартів в країні, покращуючи якість життя громадян та конкурентоздатність економіки.

За інформацією, отриманою із сайтів: https://saee.gov.ua/uk/news/4006, https://saee.gov.ua/uk/news/4025


Відділ комунального господарства


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами