Новая Каховка | 26 Января 2022
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-11-15 » Новости

» Закон «Про енергоефективність» підписано Президентом України

Закон «Про енергоефективність» підписано Президентом України

Закон України «Про енергетичну ефективність», прийнятий Парламентом 21 жовтня цього року, підписано Президентом України. Основна ціль закону – створення нових умов для стимулювання енергоефективності у всіх секторах економіки.
Важливо, що закон закладає фундамент для фінансування державних програм енергоефективності:
- щорічно передбачати у проєкті закону про Державний бюджет України на відповідний рік видатки на програми з підвищення енергоефективності не менше 1% видаткової частини бюджету;
- Уряду доручено розробити і затвердити державні цільові програми енергетичної модернізації житлового фонду, підприємств-виробників теплової енергії, підприємств водопостачання та водовідведення.
Програма передбачає розширений спектр заходів, а саме - підтримку підвищення енергоефективності не лише приватних домогосподарств, а й систем централізованого постачання теплової енергії, питної води та водовідведення. Це надасть можливість зменшити використання електроенергії та теплової енергії, а також втрати питної води.
Програма надасть переваги майже 400 представникам територіальних громад – членів Асоціації малих міст України. Ціль програми – стимулювати комплексну енергомодернізацію ЖКГ України. Житловий сектор – один з найбільш енергоємних в країні. Ця проблема потребує комплексного підходу, забезпечуючи не лише утеплення будівель. Такий підхід до підвищення енергоефективності ЖКГ є ефективним та сприятиме розв’язанню низки суспільних питань: менші рахунки за енергоносії, якісні комунальні послуги. Шестирічна програма надасть допомогу близько 450 тис. домогосподарств при впровадженні енергоефективних заходів. На реалізацію програми у 2022 році необхідно близько 2,7 млрд гривень.
Підвищення рівня енергоефективності – це питання загальнонаціонального значення. Це шлях до впровадження сучасних стандартів в країні, покращуючи якість життя громадян та конкурентоздатність економіки.

За інформацією, отриманою із сайтів: https://saee.gov.ua/uk/news/4006, https://saee.gov.ua/uk/news/4025


Відділ комунального господарства


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2022 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2022 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы