Нова Каховка | 28 Листопада 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-11-12 » Новини

» У Новій Каховці відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Новій Каховці відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада, в Новокаховському Палаці культури відбувся святковий вечір з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Про це повідомила прес-секретар виконавчого комітету територіальної громади Ірина Дахновська.

У фойє гостей зустрічали міми, даруючи всім цукерки з побажаннями та пророцтвами.

Цього дня з професійним святом вітали працівників Дитячої музичної школи, Дитячої школи мистецтв, централізованої бібліотечної системи, працівники клубних установ, сільських будинків культури, міських і сільських гуртків, музеїв, картинної галереї, усіх адміністративних та технічних працівників у сфері культури.

Міський голова Володимир Коваленко привітав присутніх з професійним святом, висловив найщиріші побажання та слова глибокої вдячності невгамовним, творчим, талановитим працівникам культури і майстрам народного мистецтва, які наповнюють наше буденне життя натхненням та прекрасними барвами мистецтва.

Від міського голови та благодійного фонду «Нова Каховка» були вручені цінні подарунки, також працівники культури були нагороджені Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації та Грамотою голови департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації.

Начальниця відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Наталія Зарудна привітала колег та урочисто вручила Сертифікати про проходження та успішне завершення освітньо-тренінгової програми «Академія культурного лідера», Міністерства культури та інформаційного розвитку України Яні Мализі, Людмилі Пертовій та Ірині Осадчій.

Також присутніх привітав голова профспілки працівників Палацу культури Заслужений працівник культури України Василь Яротник.

Насичена різноманітна програма свята подарувала всім присутнім неймовірні емоції та піднесений настрій.

Велика вдячність від імені усіх культпрацівників була висловлена Почесному громадянину міста Нова Каховка Едуарду Репілевському за поповнення матеріально-технічної база Палацу культури, всебічну підтримку та сприяння розвитку мистецького рівня колективів Новокаховської громади.

Відділ культури та туризму Новокаховської міської ради висловлює подяку спонсорам свята БФ “Нова Каховка” (Сергій Пасенчук), ТОВ “Берислав-хлібзавод” (Тетяна Паніна), КП “Новокаховський міський ринок” (Сергій Євстратов), інформаційна підтримка: КП “Новокаховська радіоорганізація” (Вікторія Деркач), “Магія світла” (Анатолій Єванков)

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами