Нова Каховка | 06 Грудня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-21 » Новини

» Довідка про громадське обговорення

Довідка про громадське обговорення

Містобудівної документації детального плану території: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 87,00 га, розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.  
1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив громадське обговорення
Виконавчий комітет Новокаховської міської ради
2. Процедура громадського обговорення
У відповідності до вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проведено громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Повідомлення про оприлюднення рішення щодо розроблення містобудівної документації розміщено на офіційному веб-сайті Новокаховської міської територіальної громади 30 липня 2021 року за посиланням:
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=12438&lng=ru
Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території розміщено в газеті «Нова Каховка» від 04 серпня 2021 року №31 та оприлюднено Заяву на офіційному веб-сайті Новокаховської міської територіальної громади 30 липня 2021 року за посиланням:
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=12437&lng=ua
Громадське обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО детального плану території тривало протягом 15 днів з дати оприлюднення даної публікації на офіційному веб-сайті Новокаховської міської територіальної громади. Зауважень та пропозицій від громадськості щодо Заяви про визначення обсягу СЕО детального плану території протягом визначеного чинним законодавством терміну не надходило.
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДПТ та Звіту про СЕО проекту містобудівної документації розміщено в газеті «Нова Каховка» від 15 вересня 2021 року №37 та оприлюднено матеріали проекту ДПТ та Звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Новокаховської міської територіальної громади за посиланням:
http://novakahovka.com.ua/index.php?t=6&id=12749&lng=ua 
29 вересня 2021 року о 14.00 годині у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська область,                     м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23  було проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації детального плану території. Під час громадських слухань пропозиції та зауваження, які необхідно вносити до містобудівної документації ДПТ та Звіту про СЕО не надходили. Проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 87,00 га, розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» та Звіт про стратегічну екологічну оцінку пропонуються погодити та рекомендувати до затвердження. Протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації детального плану території додається.
3. Період проведення громадського обговорення
15 вересня 2021 року – 15 жовтня 2021 року.
4. Результати громадського обговорення
Пропозиції та зауваження до проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку протягом періоду проведення громадського обговорення не надходили.

Додаток до довідки: протокол громадських слухань на 9 арк.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами