Нова Каховка | 06 Грудня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-20 » Новини

» Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради контролює право на допомоги та субсидії

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради контролює право на допомоги та субсидії

Інспекторами управління праці та соціального захисту населення постійно проводиться перевірка достовірності та повноти інформації про доходи і майновий стан осіб, які звертаються за державною соціальною допомогою, компенсацією, житловою субсидією. За результатом якої складається акт, і в разі виявлення порушення вживаються заходи направлені на усунення порушення, а в результаті встановлення факту надміру нарахованої суми грошової допомоги, такі кошти підлягають поверенню:
- самостійно отримувачем на рахунок управління;
- за згодою отримувача допомоги у повному обсязі за рахунок наступних виплат допомоги;
- за рішенням управління за рахунок сум наступних виплат допомоги в розмірі, що не перевищує 20 відсотків щомісячної суми призначеної допомоги.
У разі відмови добровільного повернення, такі кошти стягуються в судовому порядку.
Постійно проводиться робота з обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб, які звертаються за державною соціальною допомогою та субсидією. Це безпосередньо відвідування заявників за адресою проживання.
Станом на 01 жовтня 2021 р. інспекторами управління здійснено вихід на адресу проживання 543 громадян. Проведено близько 3000 вибіркових перевірок особових справ отримувачів допомог, щодо правильності призначення, достовірності та повноти інформації про доходи та майновий стан. Для перевірки достовірності поданих даних, отиманих від осіб, які звернулись за державною соціальною допомогою, житловою субсидією здійснено понад 4000 запитів. Виявлено неповну, або недостовірну інформацію про доходи та майновий стан отримувачів допомог з початку року у 32 випадках.
За звітний період виявлено нарахованих та виплачених коштів у 599 отримувачів державної соціальної допомоги та компенсацій на суму 1780599 грн. Кошти повернуто 499 громадянами на рахунок управління в сумі 1090316 грн. Крім того виявлено порушень по житловим субсидіям у 38 отримувачів, на суму 154294 грн. Повернуто на рахунок управління 49879 грн. 23 отримувачами допомоги.
Звертаємо увагу, що кожен громадянин несе відповідальність за подані відомості при зверненні за допомогою чи субсидією. Подавши достовірну інформацію заявник зможе отримати допомогу уникаючи неприємних наслідків з виникнення можливої переплати та повернення неправомірно отриманих коштів. Крім того, якщо в період отримання державної соціальної допомоги, житлової субсидії відбулись, будь-які зміни, які можуть вплинути на право отримання та визначення розміру допомоги, необхідно в найкоротший термін звернутись до управління для отримання консультації, або надати письмову заяву.


Управління праці та соціального захисту населення


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами