Нова Каховка | 06 Грудня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-19 » Новини

» На базі Новокаховської міської бібліотеки для дітей та юнацтва в онлайн-форматі відбувся ІІ районний тур «Ігор патріотів Херсонщини - 2021»

На базі Новокаховської міської бібліотеки для дітей та юнацтва в онлайн-форматі відбувся ІІ районний тур «Ігор патріотів Херсонщини - 2021»

Конкурсне змагання проходило за допомогою онлайн платформи Classtime у формі тестування для трьох вікових категорій.
І (місцевий) тур відбувався протягом вересня для учнів від 5-х до 9-х класів. Бажаючих виявилося багато, що дуже тішить, адже патріотичне виховання завжди було і залишається пріоритетним. Активними учасниками стали учні Академічного ліцею «Спектр», Ліцею № 2 ім. А.Бахути, Новокаховської гімназії, ЗОШ № 6, ЗОШ № 10, Дніпрянської ЗОШ, Маслівської ЗОШ, Корсунської гімназії та Веселівського ліцею. Завдяки злагодженій роботі бібліотечних працівників масових та шкільних бібліотек проведені тестування та вікторини в «Іграх патріотів - 2021». Загалом, у конкурсі прийняли участь 275 дітей, учнів 5-9 класів, а переможцями І туру визначено аж 40 дітей! Це безумовний рекорд всіх попередніх Ігор!
Імена переможців ІІ міжміського туру інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2021»:
- У молодшій віковій категорії у додатковому віртуальному інтелектуальному двобої з Мельниченком Максимом, учнем 5 класу Корсунської гімназії, перемогу здобув Архипов Кирило, учень 5-А класу Академічний ліцей «Спектр», читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва!
- У середній віковій категорії – вітаємо Петровського Михайла, учня 6 класу Веселівського ліцею, читача Веселівської сільської бібліотеки!
- У старшій віковій категорії – лідером є Микитенко Володимир учень 8-Б класу Ліцею № 2 ім. А.Бахути, читач міської бібліотеки для дітей та юнацтва!
Кожен з переможців І туру отримав грамоту та смачні подарунки, завдяки депутатам Новокаховської міської ради Кибалку Олексію і Бондарчуку Артему та заступнику міського голови Сергію Хоменку.
Вітаємо усіх учасників, батьків та натхненників-бібліотекарів із заслуженими перемогами у ІІ турі та щиро бажаємо неодмінно і впевнено пройти ІІІ обласний тур і здобути омріяну перемогу!


Відділ культури і туризму


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами