Нова Каховка | 06 Грудня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-18 » Новини

» 18 жовтня в Україні відзначається Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня в Україні відзначається Європейський день протидії торгівлі людьми

Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі є одним з напрямків роботи фахівців із соціальної роботи міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради. Систематично, за відповідним графіком спеціалісти відвідують навчальні та учбові заклади міста, де з дітьми та молоддю проводять лекційні заходи на болючі теми: «Протидія домашньому насильству», «Негативний вплив на організм люди тини тютюнопаління», «Профілактика алкозалежності та наркоманії», «Скажемо булінгу – ні!» тощо.
Щороку 18 жовтня у всьому світі відзначають Європейський день протидії торгівлі людьми та на початку жовтня фахівці центру розпочали зустрічі з дітьми та молоддю, де обговорювали та розбирали таке ганебне явище сучасності як торгівля людьми.
Мета проведення даних заходів - інформування про існування такої проблеми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.
Причинами розвитку цього явища залишається розповсюдження організованої злочинності та наркоторгівлі й недостатня боротьба з ними, домашнє насильство, нестатки, пошук кращих умов життя, слабка поінформованість населення про життя і працевлаштування за кордоном, виготовлення й розповсюдження дитячої порнографії через мережу Інтернет – перераховувати можна довго, але це нічого не змінить, тільки констатацією факту проблему не вирішиш, але вже її усвідомлення та визнання є першим кроком до боротьби з нею.
За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Більшість постраждалих, які протягом останніх років отримали допомогу від МОМ, – молодь до 35 років. 60% постраждалих від торгівлі людьми, які звернулися по допомогу до МОМ – чоловіки, понад 80% постраждалих мають вищу або технічну освіту. Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій – 83.
Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Стаття 149 Кримінального Кодексу України передбачає, що злочини, пов’язані з торгівлею людьми, караються позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.
Національна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми 0-800-505-501 (спеціалісти якої надають консультації українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону та іноземцям, які перебувають в Україні. Усі консультації надаються безкоштовно та конфіденційно).


Центр соціальних служб

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами