Нова Каховка | 06 Грудня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-14 » Новини

» Представники Громадських рад Херсонщини та Нової Каховки обмінялись досвідом роботи

Представники Громадських рад Херсонщини та Нової Каховки обмінялись досвідом роботи

Вчора, 13 жовтня, відбулась зустріч очільника Нової Каховки Володимира Коваленка і представників Громадської ради при Херсонській обласній державній адміністрації та Громадської ради при виконкомі міської ради.

Про це повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

На зустрічі також були присутні заступники міського голови Леонід Чурсинов та Володимир Арнаут, член виконавчого комітету, голова ради голів ОСББ Ольга Рашевська.

Херсонські гості прибули до Новокаховської громади в рамках серії запланованих поїздок громадами Херсонської області з метою обговорення проблем та шляхів їх вирішення на місцях, обміну досвідом, тісної співпраці між Громадськими радами.

Голова Громадської ради при виконкомі Новокаховської міської ради Лариса Житченко розповіла, що влада міста активно співпрацює з їх органом, існує активний діалог, який завжди дає позитивний результат в роботі.

Міський голова Володимир Коваленко розповів про життя Новокаховської громади, окреслив переваги та проблемні питання, які постають перед владою міста. Зокрема поговорили про збільшення делегованих повноважень місцевим бюджетам та недостатнє на них фінансування, проблеми забезпечення житлом молодих спеціалістів, учасників АТО/ООС та інших категорій населення, що потребують підтримки держави. Також обговорили проблему нестачі кваліфікованих кадрів, зокрема в медичній сфері, адже сучасне діагностичне обладнання (МРТ, маммографи, ангіографи та ін.) потребують від лікарів відповідної підготовки.

Присутні задавали міському голові питання стосовно продажу земель, інвентаризації земель та комунального майна, стосовно залучення інвестицій в регіон та створення умов для інвесторів.

Важливим для херсонців було питання співпраці та підтримки місцевою владою ОСББ та будинків, що знаходяться в історичній частині міста.

Міський голова розповів, що з бюджету громади було виділено 1,5 млн грн для Револьверного фонду для надання фінансової допомоги на безповоротній основі. Ці кошти учасники використовують для вирішення поточних проблем ОСББ. “За можливості ми плануємо збільшити фонд ще на 500 тис грн” – повідомив Володимир Коваленко.

В результаті зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Громадською радою при виконкомі Новокаховської міської ради та Громадською радою при Херсонській обласній державній адміністрації. Представники Громадської ради при Херсонській ОДА висловили щирі сподівання про подальшу співпрацю.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами