Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-13 » Новини

» До уваги керівників та фахівців проєктних організацій Новокаховської територіальної громади

До уваги керівників та фахівців проєктних організацій Новокаховської територіальної громади

Мінрегіон продовжує системну роботу з оновлення будівельних норм та стандартів у сфері будівництва. Відповідно до Програми робіт з національної стандартизації 2021 року, вже розроблені перші редакції 134 національних будівельних стандартів. Також до кінця року планується завершити роботу над понад 20 проєктами нових ДБН. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.
«Технічне нормування в будівництві є важливою складовою реформи містобудування. Йдеться, зокрема, про комплексне оновлення будівельних норм та необхідних стандартів, які є взаємопов’язаними документами. Основними напрямами оновлення є інклюзія, енергоефективність, впровадження параметричних вимог, планування та забудова територій», - зазначила Наталія Козловська.
Відак, в Мінрегіоні триває робота з розроблення 31 проєкту нових ДБН. До кінця року планується збільшити їх кількість до 40. Також цього року планується розпочати роботу з розроблення ще 134 національних стандартів. Загалом у 2021-2022 роках Мінрегіоном передбачається розробити 268 стандартів:
- 21 стандарт, направлений на забезпечення впровадження ВІМ-технологій;
- 160 гармонізованих європейських «підрегламентних» (Регламент ЄС № 305) стандартів щодо будівельної продукції;
- 26 стандартів з питань енергоефективності;
- 16 стандартів – настанов з контролю якості в будівництві;
- 45 інших стандартів, що розкривають положення державних будівельних норм.
Прийняття в Україні гармонізованих європейських стандартів є однією з обов’язкових передумов практичного впровадження європейського регулювання, передбаченого Регламентом ЄС № 305, а також укладання Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Agreements on Conformity Assessment and Acceptance of Industrial Goods, Угода АСАА, «Промисловий безвіз») з метою відкриття доступу промислової продукції на ринки України та країн ЄС.
Раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд затвердив формат електронних документів містобудівної документації.


Відділ капітального будівництва


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами