Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-13 » Новини

» Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Володимира Вікторовича Арнаута.
Під час засідання було розглянуто низку заяв, звернень, пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей, зокрема: встановлення статусу дітям, позбавленим батьківського піклування; про встановлення опіки над дитиною; про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька; надання дозволу на укладення та підписання угод, що потребують нотаріального посвідчення, в інтересах малолітніх, неповнолітніх; про надання погодження на зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей. Також члени комісії затвердили та переглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що проживають в родинах, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Вирішено спори між батьками щодо участі у вихованні дітей. Батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства. Для розв’язання даних спорів, взявши до уваги вік кожної дитини, прийняті рішення в інтересах дітей. Також батькам наголошено, що особисті конфлікти між ними не повинні порушувати інтереси дітей, спричиняти на них негативний вплив. Одну справу щодо участі у виховання дитини за зверненням заявника перенесено на чергове засідання комісії.
Також в результаті розгляду рекомендовано органу піки та піклування надати позитивний висновок до суду про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків.
Майже щомісяця на засідання комісії виносяться подібні питання. Роз’яснювальна робота проводиться регулярно спеціалістами служби у справах дітей та центру соціальних служб. Але, на жаль, кількість таких «батьків» не зменшується. Звісно, кожна людина має право на виправлення власних помилок, тож є надія, що присутні на засіданні батьки зроблять певні висновки і не поповнить ряди батьків, позбавлених батьківських прав.
При розгляді спірних питань заслуховувалась думка обох сторін і при прийнятті рішень члени комісії, в першу чергу, враховували інтереси дітей.
Розглядалися питання про забезпечення прав та найкращих інтересів дітей, зарахованих на цілодобове перебування до закладів, і соціальної підтримки їх сімей відповідно до визначених потреб. В ході обговоренні даного питання були прийняті рекомендації по кожній конкретній дитині.


Служба у справах дітейНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами