Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-13 » Новини

» Сумлінна сплата податків – найкращий захист свого бізнесу

Сумлінна сплата податків – найкращий захист свого бізнесу

Нещодавно спеціалісти Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі взяли участь у черговому моніторинговому обстеженні роботодавців з питань легалізації підприємницької діяльності та сплати ЄСВ. Протягом дня вони відвідали 15 суб’єктів підприємницької діяльності.
Під час обстеження учасники рейду провели інформаційну роботу щодо роз’яснення податкового законодавства з питань легалізації підприємницької діяльності, сплати відповідних податків та ЄСВ, належного оформлення найманих працівників і виплати заробітної плати не нижче мінімально встановленого законодавством рівня. У результаті інспектори виявили двох бізнесменів, які використовували працю неоформленого персоналу. Їх попередили про відповідальність за «зарплату в конверті» та запросили до податкової для оформлення найманих працівників відповідно до вимог чинного законодавства.
Усі розуміють, що незадекларована праця – це економія на податках. Зазвичай роботодавці або взагалі ніяк не оформлюють підлеглих і платять їм у «конвертах», або застосовують так зване «стажування». Аби уникнути штрафів за неоформлених працівників, «досвідчені» підприємці називають їх стажерами. Однак навряд чи це допоможе уникнути відповідальності.
У податковій інспекції в черговий раз наголошують, що штрафні санкції за використання нелегальної праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до вимог чинного законодавства.
Роботодавці, будьте відповідальними – робіть свій вибір лише на користь легальної праці!
Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».


Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами