Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-12 » Новини

» Новокаховські податківці продовжують наводити лад на ринку пасажирських перевезень

Новокаховські податківці продовжують наводити лад на ринку пасажирських перевезень

Фахівці Новокаховської ДПІ спільно зі спеціалістами управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проводити хронометражі, спрямовані на виявлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.
Громадяни, які на автомобілі надають послуги «таксі» по перевезенню пасажирів, повинні знати, що систематична господарська діяльність з метою одержання прибутку – це підприємництво, а тому необхідно зареєструватися фізичною особою – підприємцем та отримати ліцензію.
Крім того, офіційне працевлаштування найманих водіїв та ліцензування підприємницької діяльності з пасажирських перевезень створюють однакові конкурентні умови для ведення підприємницької діяльності, забезпечують безпеку пасажирів та додаткові надходження до місцевого бюджету.
На цьому тижні інспектори податкового відомства разом із представниками управління праці, соціального захисту населення, міського центру зайнятості та відділу поліції ГУНП провели черговий рейд серед осіб, які у місті надають послуги «таксі».
Під час заходу з’ясувалося, що два громадянина систематично надають місцевим жителям послуги із перевезення пасажирів і навіть «не думають» реєструвати свою підприємницьку діяльність.
З цими громадянами інспектори провели роз’яснювальну роботу та склали протоколи за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Робота в даному напрямку триватиме й надалі.
Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами