Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-09 » Новини

» Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав медичні заклади Нової Каховки

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав медичні заклади Нової Каховки

Сьогодні, 9 жовтня, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час візиту до Нової Каховки проінспектував медичні заклади територіальної громади.

Як повідомила генеральний директор КНП “ЦПСМД міста Нова Каховка” Олена Ходорковська, Віктор Ляшко відвідав центр вакцинації в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, денний стаціонар, центр лабораторної діагностики, поспілкувався з працівниками та відвідувачами закладу.

Міністр охорони здоров’я був приємно вражений позитивними змінами, яких зазнала первинна ланка медицини Новокаховської громади за останні півтора роки.

Генеральный директор КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Наталія Гончарова розповіла, що в лікарні Віктор Ляшко відвідав корпус, який призначений для лікування хворих на COVID-19: інфекційне відділення, та відділення інтенсивної терапії. Також міністр побував у приймальному відділенні, поцікавився, чи є в наявності апаратура, яка передбачена президентською програмою, задавав питання стосовно оплати праці медичних працівників.

Наталія Гончарова в ході інспекції зауважила, що Нова Каховка є географічним центром Херсонської області, тому є неохідність у оснащені міської лікарні сучасною діагностичною апаратурою, адже добиратися до обласного центру мешканцям, наприклад, Генічеського району, набагато довше і дорожче, ніж до Нової Каховки. Віктор Ляшко вислухав наведені аргументи і запевнив, що найближчим часом в Новокаховську лікарню буде придбано такий необхідний ангіограф (цифровий рентген-апарат, який дозволяє за допомогою іонізуючого (рентгенівського) випромінювання обстежувати і лікувати судини різних органів і систем), а також МРТ та маммограф.

Також керівник Новокаховської лікарні обговорила з міністром охорони здоров’я необхідність придбання більш потужної кисневої станції.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами