Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-08 » Новини

» До відома керівників бюджетних організацій міста - є можливість отримати грант для реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

До відома керівників бюджетних організацій міста - є можливість отримати грант для реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

Доводимо до відома керівників бюджетних організацій міста Нова Каховка, що є можливість отримати грант для реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні»

У межах технічної підтримки реалізації проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» Україна та Європейський інвестиційний банк укладуть угоди про надання грантів у розмірі 2 млн. євро. Відповідний проєкт розпорядження Президента України про делегацію України для участі у переговорах з ЄІБ було підтримано на засіданні Уряду. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
Завдяки підписанню цих Угод Україні буде надано технічну допомогу для реалізації кредитної програми Європейського інвестиційного банку на фінансування енергоефективних заходів у будівлях бюджетної сфери. Зокрема йдеться про термомодернізацію близько 1000 громадських будівель в Україні. Це державні та комунальні дитячі садки, школи, адміністративні будівлі, соціально-культурні об’єкти, а також заклади охорони здоров’я.
Відтак, Угоди передбачають залучення інвестиційного гранту в розмірі 1 млн євро з ресурсів фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля для впровадження ратифікованої міжнародної фінансової угоди й фінансування субпроєктів, пов’язаних із заходами енергоефективності. А також – залучення 1 млн євро грантових коштів для часткового фінансування субпроєктів, пов’язаних із заходами щодо підвищення енергоефективності, зокрема, в лікарняних закладах.
Нагадуємо, раніше Міністр Олексій Чернишов повідомив, що проєкт «Енергоефективність громадських будівель в Україні» розширить можливості органів місцевого самоврядування з проведення комплексної термомодернізації.
Детальну інформацію можете знайти на сайті www.minregion.gov.ua.


Відділ капітального будівництва


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами