Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-07 » Новини

» Найактуальніші питання обговорили на зустрічі з представниками Новокаховського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

Найактуальніші питання обговорили на зустрічі з представниками Новокаховського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

За ініціативою управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради 07 жовтня 2021 року в приміщенні управління було проведено зустріч з представниками Новокаховського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України». У зустрічі прийняли участь заступник міського голови Володимир Арнаут, працівники управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради Тетяна Кубатко, Марина Ніязі, Ольга Хлань. Розпочала зустріч начальник відділу соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій Марина Ніязі.
Про порядок закупівлі путівок, про планування оздоровлення у 2022 році постраждалих І категорії розповіла Ольга Хлань. У 2021 році середня вартість путівки становить 8262 грн. Згідно розподілу за бюджетною програмою було виділено видатки на закупівлю путівок лише для громадян, віднесених до категорії І, та виплачено компенсацію замість санаторно-курортного лікування 14 особам, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. З початку року оздоровлено 13 осіб, до кінця поточного року планується оздоровити 1 особу. На 2022 рік отримано 18 заяв від громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для забезпечення санаторно-курортного лікування. Представники управління праці та соціального захисту населення нагадали присутнім, що заяви на санаторно-курортне лікування встановленого зразку з усіма необхідними документами необхідно надати до 15 жовтня 2021 року для подання потреби на 2022 рік.
Також обговорювалися інші актуальні питання та пропозиції щодо соціального забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Підводячи підсумки зустрічі, Володимир Арнаут висловив свої сподівання що і в подальшому всі актуальні проблеми та питання будуть вирішуватися.


УПСЗН
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами