Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-07 » Новини

» Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади!

Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади!

Згідно з основним організаційним заходом Календарного плану щодо підготовки та проведення проміжних виборів народних депутатів України, які відбудуться 31 жовтня 2021 року (з повним календарним планом організаційних заходів можна ознайомитись на сайті ЦВК), виборці, члени окружної та дільничних виборчих комісій, лише в межах одномандатного округу 184, не пізніш як за п’ять днів до дня голосування, а саме до 25 жовтня включно, мають можливість звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новокаховської міської ради за місцезнаходженням відповідної виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою з заявою про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців".
Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно при собі мати паспорт або ID картку. Щодо до членів виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, вони пред’являють оригінал  посвідчення чинного члена ДВК.
Про тимчасову зміну місця голосування видається посвідчення за встановленою Центральною виборчою комісією формою. Посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування, підписується керівником органу ведення Реєстру, який його видав, та засвідчується печаткою цього органу. Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці (дільниці для голосування), утвореній на відповідних виборах. При включенні виборця, якому тимчасово змінено місце голосування, до списку виборців у графі "Примітки" навпроти його прізвища зазначаються номер посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця, дата його видачі та найменування органу ведення Реєстру, який його видав. Виборці по такій заяві включаються в кінці списку.

Заяви про тимчасову зміну місця голосування ми приймаємо вже сьогодні,  і не пізніше, ніж до 25 жовтня, бо саме в цей день ми почнемо формувати уточнені списки, за якими і буде проводитися голосування. Отже, чекаємо васу відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: просп. Дніпровський, 23 (виконком), каб. № 104 (І поверх), щоденно з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00. Контактні телефони 46454, 90034. З 09 жовтня відділ працюватиме і  у вихідні дні з 8.00-17.00, перерва з 12.00-13.00.

Відділ ведення
Державного реєстру виборців


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами