Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-05 » Новини

» Оновлену кімнату З.П.Видригана в музеї селища Козацьке відвідала його донька Людмила Захарівна

Оновлену кімнату З.П.Видригана в музеї селища Козацьке відвідала його донька Людмила Захарівна

Музей історії селища Козацьке – справжня скарбниця, в якій зберігається унікальна інформація про минуле селища та його видатних жителів. У музеї окрема кімната присвячена видатним землякам – родині Видриган.
Влітку 2021 року працівниками відділу культури і туризму Новокаховської міської ради була проведена робота з переоснащення та переосмислення концепції експозицій у музейній кімнаті генерала Захарія Петровича Видригана. Зокрема, відбувся ремонт стендів, оновлено їх текстову та фотографічну частини, які розміщені у хронологічному та тематичному порядку, замінено освітлення експозицій та приміщення загалом, розміщено великий банер, присвячений родині Видриган.
04 жовтня 2021 року до музею завітала донька Захарія Петровича – Людмила Видриган разом із своїм племінником Дмитром. Поважні гості оглянули оновлену музейну кімнату, обговорили з представниками відділу культури і туризму подальші плани та напрацювання. Людмила Захарівна подарувала музею велику бібліотеку свого батька, а працівникам відділу власноруч зв’язані вироби.
Після оглядин гості побували на екскурсії у Виноробному господарстві Князя П.М.Трубецького, де відвідали знамениті князівські винні погреби. Доречі, Захарій Петрович у 1949-1951 роках був директором цього підприємства, яке тоді мало назву Винрадгосп імені Леніна. Разом із Людмилою Захарівною вдалося віднайти дім, де вона народилася, сьогодні в ньому будинок винороба Шато Князя Трубецького. Це було справжньою несподіванкою як для нашої гості, так і представників відділу.
Захід пройшов у дружній атмосфері єднання з минулим, присутні домовилися про продовження співпраці у розбудові музею історії селища Козацьке.


Відділ культури і туризму

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами