Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-05 » Новини

» На апаратній нараді у Новокаховському міськвиконкомі обговорили ситуацію із захворюваністю на COVID-19

На апаратній нараді у Новокаховському міськвиконкомі обговорили ситуацію із захворюваністю на COVID-19

Вчора, 4 жовтня, у Новій Каховці міський голова Володимир Коваленко разом з заступниками, начальниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств провів щотижневу апаратну нараду, на якій головним питанням постала ситуація із захворюваністю на COVID-19 в громаді та Каховському районі.

Генеральний директор КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Наталія Гончарова проінформувала присутніх про події останніх днів в медичному закладі. Про це повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.


Генеральний директор зазначила, що ситуація в інфекційному відділенні близька до критичної. Минулої суботи з 17.00 до 21.00 із діагнозом COVID-19 в лікарню було доставлено 26 хворих, в основному з інших районів і тільки з Чаплинського району за добу їх прибуло 11 чоловік. Лікарі не встигали приймати пацієнтів, карети швидкої допомоги стояли в черзі.

Генеральний директор зазначила, що ситуація в інфекційному відділенні близька до критичної. Минулої суботи з 17.00 до 21.00 із діагнозом COVID-19 в лікарню було доставлено 26 хворих, в основному з інших районів і тільки з Чаплинського району за добу їх прибуло 11 чоловік. Лікарі не встигали приймати пацієнтів, карети швидкої допомоги стояли в черзі.

Також Наталія Гончарова зауважила, що згідно проведеного аналізу, серед тих, хто захворів на короновірусну хворобу, лише двоє пацієнтів були вакциновані та перенесли хворобу в значно легшій формі, ніж всі решта.

Директор міської лікарні подякувала за сприяння вирішенню проблеми ремонту кисневої станції міському голові та депутатському корпусу і повідомила, що на сьогоднішній день лікарня завозить по 70 балонів кисню, щоб задовольнити потреби пацієнтів. Також вона додала, що під такий тжкий вантаж не розраховані машини швидкої допомоги, які перевозять балони, тому постала гостра потреба у виділенні вантажівки на такі цілі.


Підводячи підсумки доповіді, міський голова наголосив на життєвій необхідності вакцинації від COVID-19, адже навіть при зараженні хвороба протікає набагато легше, що дає змогу в подальшому зберегти не тільки здоров’я, а й людські життя.


Володимир Коваленко разом з заступниками, начальниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств також обговорив питання стосовно:
- роботи управлінь та відділів міської ради та виконкому, відповідно до рішень регіональної та міської комісії з питань ТЕБ та НС, рекомендацій МОЗ;
- роботи щодо підготовки індивідуальних котелень до опалювального сезону;
- посилення роботи щодо стягнення заборгованості з орендної плати за землю;
- організації роботи щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища в с. Корсунка;
- перевірки освітлення вулиць міста та доведення до відома громадян графіку освітлення населених пунктів Новокаховської міської ради.

Також міський голова дав доручення провести освітлення в районі дитячого інфекційного відділення (вул.Світлова, 1).


Володимир Коваленко наголосив на необхідності тримати на контролі питання виконання будівельних робіт на об’єкті «Центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка»

Напередодні святкування Дня захисників і захисниць України Володимир Коваленко дав доручення розробити план проведення святкових заходів.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами