Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-01 » Новини

» Про роботу фахівців міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради

Про роботу фахівців міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради

Відповідно до Положення міський центр соціальних служб Новокаховської міської ради (далі — Центр) є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Фахівці із соціальної роботи, які працюють в Центрі систематично відвідують обліковані родини за місцем проживання як з попередньою домовленістю так і без попередження про запланований візит. Але відповідно до чинного законодавства, спеціалісти відвідують не лише сім’ї які опинилися у складних життєвих обставинах.
Фахівцями Центру здійснюються заходи, щодо контролю у межах повноважень за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини. Під час візитів у сім’ї складаються акти оцінки потреб на дітей та за їх результатами батьки отримують відповідні соціальні послуги. Загалом станом на 01.10.2021 р., перевірено 145 родин та складено оцінки потреб на 146 дітей, зауваження до батьків відсутні, потреби дітей задовольняються у повному обсязі.
Спільно зі спеціалістами служби у справах дітей проводяться рейди, щодо раннього виявлення сімей, які неналежно виконують батьківські обов’язки по відношенню до своїх дітей. За звітний період здійснено 86 візитів у сім’ї, де під час здійснення оцінки потреб сімей було виявлено вісімнадцять родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, в результаті їх взято під соціальний супровід Центру.
Згідно списків внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території Новокаховської міської територіальної громади наданих Управлінням праці та соціального захисту населення, фахівцями центру здійснено оцінку потреб на 97 дітей, зауваження до батьків відсутні.
Що є дуже важливим, при відвідуванні сімей за їх місцем проживання фахівець із соціальної роботи у обов’язковому порядку пред’являє посвідчення, тому щоб уникнути візиту шахраїв неодмінно вимагайте підтверджуючий документ.


Міський центр соціальних служб


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами