Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-01 » Новини

» До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Новокаховській громаді провели благодійну акцію

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Новокаховській громаді провели благодійну акцію

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В Україні це також і День ветерана. День тих, кому довелося багато пережити – відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.
Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку вже стало доброю традицією на території Новокаховської територіальної громади. Цей день є символом єдності і спадковості поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.
Щиро і сердечно вітаємо із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. З душевним трепетом і теплом висловлюємо вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти. Прийміть від нас побажання міцного здоров’я, щастя і добробуту, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, з метою вшанування цих людей, розпорядженням міського голови від 01 вересня 2021 року № 272-р «Про організацію та проведення на території Новокаховської міської територіальної громади Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» на території нашої громади щорічно проводиться благодійна акція, проводиться робота щодо залучення до неї підприємств, установ, організацій всіх форм власності і господарювання.
Висловлюємо щиру подяку керівникам, організаціям, установам, які взяли участь в акції та перерахували кошти на благодійний рахунок: КП «Новокаховський міський ринок», ФОП В.Багіров та О.Багірова, ТОВ «Стоматологічна поліклініка», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Фінансове управління, відділ обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області , автоцентр «Шкода», КП «Парк культури та відпочинку».
У рамках проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя” 01 жовтня 2021 року 12 громадянам похилого віку та ветеранам, якими опікується територіальний центр буде надано грошову допомогу у загальній сумі 3600,00 грн.
Особлива подяка ТОВ «Південмлин» (керівник Мороз Зінаїда) та ФОП Дмитру Колеснику, які забезпечили громадян похилого віку макаронними виробами, борошном, олією та крупами.
Щиро дякуємо за допомогу голові ФГ «Зоря Каховщини» Леоніду Кириченку, який вже не перший рік опікується пенсіонерами та особами з інвалідністю, що знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі та забезпечує їх овочевою продукцією – морквою, цибулею та столовим буряком. Через соціальних робітників територіального центру буде здійснено доставку овочів за адресою проживання підопічних.
Також велика подяка фізичним особам-підприємцям Сергію Стародубцю, (магазин «Світ техніки»), Валентині Лук'яновій (керівнику торгової мережі «Роганські ковбаси») та директору ТОВ «Берислав-хлібозавод» Тетяні Паніній за надану спонсорську допомогу для організації солодких подарунків для громадян, які знаходяться на обліку у відділенні денного перебування територіального центру, для ветеранів та громадян похилого віку.
Акція «Милосердя» одним днем не закінчується, а триває і далі.


Територіальний центр
соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами