Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-10-01 » Новини

» Інформ-кліппінг «Бібліотек@ – вікно у світ» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Інформ-кліппінг «Бібліотек@ – вікно у світ» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Щороку 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотеки – це нескінченний колодязь знань та інформації для розвитку економіки, науки, освіти, культури. Тож, з нагоди святкування цього свята, в центральній міській бібліотеці пройшов інформ-кліппінг «Бібліотек@ – вікно у світ» для бібліотекарів Новокаховської ЦБС.
У цей день є особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям.
На свято до бібліотеки завітали, заступник міського голови Арнаут В.В., начальник відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Зарудна Н.С., та її заступник Малига Я.Є.
Бібліотекарі, які виступали в якості ведучих цього заходу, традиційно в прозі та у віршованій формі величали «її величність» книгу, та храми знань - бібліотеки, як «затишок думок святих»; із захопленням розповідали неймовірно цікаві і навіть курйозні історії, пов’язані зі своїми любими читачами. Особливу увагу приділили господиням бібліотек. Вважається, що на землі є три святі професії: вчитель, лікар і бібліотекар. Останній стоїть у витоків мудрості, пізнання, допитливості. Це бібліотекар–охоронець, провідник книги до читацького серця.
Усі присутні із задоволенням подивилися слайд-презентацію про роботу центральної бібліотеки у 2021 році. Настрою додали «Ода бібліотекареві» гумористичний вірш «Сон бібліотекаря», в якому «товстоморді бібліотекарі лопатою гроші гребуть».
Заступник міського голови Арнаут Володимир Вікторович та начальник відділу культури і туризму Зарудна Наталія Сергіївна зі своїм заступником Малигою Яною Євгенівною щиро привітали усіх присутніх винуватиць свята. З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Грамотами відділу культури і туризму було нагороджено 6 кращих бібліотечних працівників 2021 року: Карпенко Валентину Іванівну, Сушу Наталію Леонідівну, Ісакову Євгенію Юріївну, Маєвську Вікторію Миколаївну, Спіжевську Маргариту Вікторівну, Балюк Лідію Юріївну. Директор Новокаховської централізованої бібліотечної системи Петрова Людмила Миколаївна також вручила бібліотекарям Грамоти від ЦБС.
Від поважних гостей в подарунок бібліотекарі отримали книги, квіти та солодощі. А заступник начальника відділу культури і туризму Малига Яна Євгенівна особисто подарувала центральній бібліотеці збірку своїх віршів.
Тож щиро вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом, висловлюємо величезну вдячність за їх самовіддану працю, за накопичені знання, за втілення мрій кожного читача. Бажаємо добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи.


Відділ культури і туризмуНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами