Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-13 » Новини

» Ескізи творчості «Людина, яка мала крила»

Ескізи творчості «Людина, яка мала крила»

Напередодні Дня українського кіно (12 вересня) у читальній залі Новокаховської центральної бібліотеки для членів літературно-музичного клубу «У колі друзів» пройшов захід «Ескізи творчості: Людина, яка мала крила», присвячений 80-річчю від дня народження Богдана Ступки (27 серпня 1941р. - 22 липня 2012р.).
Розпочався захід з привітального слова бібліотекарки Ісакової Євгенії, яка познайомила присутніх з біографією та творчою діяльністю Богдана Ступки, закріпивши сказане переглядом відеоролика «Код Ступки: виставка до 80-річчя Богдана Ступки», який розчулив гостей заходу зворушливим сюжетом життя кіно-митця.
Українська школа кіно виховала багато відомих особистостей, серед яких почесне місце займає Богдан Сильвестрович. Цього актора називають людиною-епохою. За його ролями можна вивчати історію і пізнавати Україну. Геніальний і самобутній артист, видатний діяч культури, непересічний талант – і це далеко не весь послужний перелік його життєвих віх.
В Україні та за її межами Богдан Ступка відомий за своїми ролями в кіно та театрі. За своє творче життя він зіграв у понад 100 фільмах та серіалах не лише українських режисерів.
Зрозуміло, що для такої людини, як Богдан Ступка, найкраща нагорода – це любов глядачів та задоволення від роботи. Утім, лише цим не обмежилося. Богдан Ступка отримав два ордена «За заслуги» І і ІІ ступенів, два ордена Ярослава Мудрого IV і V ступенів, почесну відзнаку президента України, вручену йому Кучмою. За рік до смерті, в 2011-му, Богдана Ступку удостоїли звання Героя України, а лауреатом державної премії Довженка видатний актор став уже посмертно.
Члени клубу зацікавились книгами В.Мельниченка «Майстер», «Богдан Ступка: митець і людина», «Богдан Ступка: Штрихи до портрету», М.Загребельного «Богдан Ступка», С.Тримбач «Кіно, народжене Україною», представленими на виставці, присвяченій ювілею Б.Ступки:, після чого було сказано багато справедливих і теплих слів на адресу героя книг.
В ім’я Ступки Бог заклав те, ким він став для нас, для України та всього світу. Хай він продовжує жити серед нас, і всі ті, хто буде читати ці книги, будуть продовжувати його постулати життя.


Відділ культури і туризму

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами