Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-10 » Новини

» Служба у справах дітей інформує…

Служба у справах дітей інформує…

07 вересня 2021 року відбулась робоча нарада працівників служби у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради та сектору ювенальної превенції Каховського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області щодо попередження дитячої злочинності та бездоглядності, запобігання поширенню негативних явищ в дитячому середовищі.
Під час зустрічі начальник сектору ювенальної превенції озвучила інформацію про стан злочинності на території Новокаховської міської територіальної громади. Повідомила, що, незважаючи на зниження росту злочинності серед неповнолітніх, має місце збільшення кількості дітей, які вживають алкогольні напої. Зауважила, що тільки першого вересня поточного року, в День знань, працівниками сектору ювенальної превенції було складено 5 протоколів відносно дітей за розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях, 2 протоколи відносно підлітків за куріння в заборонених місцях, 2 протоколи відносно дорослих осіб за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння.
Учасники засідання висловили спільні думки про необхідність та важливість співпраці із закладами освіти з метою проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження негативних явищ серед дітей. Вирішено продовжити роботу з підприємцями, які займаються реалізацією алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів, щодо відповідальності за продаж зазначеної продукції неповнолітнім. Зосереджено увагу на необхідності розроблення та погодження першочергових заходів щодо здорового способу життя, недопущення росту ювенальної злочинності.
Присутні зауважили, що профілактика протиправної поведінки дітей та молоді дуже важлива, тому необхідно докласти максимум спільних зусиль, аби неповнолітні вибирали здоровий спосіб життя, не ставали на хибний шлях, були законослухняними громадянами своєї країни.


Служба у справах дітейНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами