Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-09 » Новини

» Перший заступник міського голови Олег Тарабака та начальник відділу освіти Лілія Микитенко беруть участь у форумі «Реформа системи шкільного харчування»

Перший заступник міського голови Олег Тарабака та начальник відділу освіти Лілія Микитенко беруть участь у форумі «Реформа системи шкільного харчування»

Сьогодні, 9 вересня, в Одесі за участі Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета і Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка проходить регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

Новокаховську територіальну громаду на форумі представляють перший заступник міського голови Олег Тарабака та начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Лілія Микитенко.

Серед учасників форуму представники Одеської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей: голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Захід проходить в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою.

В програмі форуму виступи спікерів, тематичні панелі та дискусії, зокрема щодо впровадження та контролю нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Також заплановано дискусію у форматі запитань-відповідей.

Крім того, під час практичної панелі команда ГО «Національна асоціація громадського харчування» продемонструє можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин приготує обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а також презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.


Ірина Дахновська


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами