Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-09 » Новини

» Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про СЕО

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про СЕО

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації
«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею
87,00 га, розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 87,00 га, розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установі організацій»та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Повна назва документа державного планування 
«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 87,00 га, розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установі організацій». Шифр: 04-2021р.
Мета розроблення ДПТ
Основною метою розробки Детального плану території є відведення земельної ділянки орієнтовною площею 87,0 га державної власності із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення Новокаховської міської ради м.Нова Каховка, Херсонської області в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого використання земельної ділянки відповідно до класифікатора видів цільового призначення земель для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (код цільового призначення 14.01), уточнення режиму використання земельної ділянки для подальшого будівництва; визначення відповідності земельної ділянки для запланованої діяльності; оцінка ступеню впливу проектованого об'єкта на використання суміжних земельних ділянок; уточнення параметрів існуючих споруд та прилеглих до них територій; визначення меж зон екологічного та техногенного впливу проектованого об'єкта; обґрунтування можливості розміщення об'єкта в межах позначеної території.
Детальний план території розроблено на земельну ділянку площею  87,00 га, розташовану за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради Херсонської області, що надається в оренду ТОВ«Н2» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об`єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій та формується з земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення Новокаховської міської ради, м.Нова Каховка, Херсонської області без зміни цільового призначення.
Детальний план території розроблено на підставі розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 02.10.2020 р. №764 «Про розроблення детального плану території».
Замовник детального плану території: виконавчий комітет Новокаховської міської ради.
Співзамовник: ТОВ «Н2»
Розробник детального плану території: ФОП Молчанова Ірина Анатоліївна, сертифікат архітектора  АА №003236.
Основні техніко-економічні показники
Територія використовується під будівництво центру комунікеаційного обладнання даних (ЦОД) на загальній площі – 87,0 га.

Основні техніко-економічні показники по генплану

№п/п Найменування Од.виміру кількість Примітки
1 Площа ділянки га 87,0000 -
2 Площа забудови на земельній ділянці м2 149435,00 -
3 Площа покриття на земельній ділянці м2 146743,00 -
4 Площа озеленення на земельній ділянці м2 573822,00 -
5 Відсоток забудови % 17,18 -

Генеральний план передбачає:
1. Функціональне зонування території враховуючи технологічні зв'язки, санітарно – гігієнічні та протипожежні вимоги
2. Благоустрій території з облаштуванґям твердого технологічного покриття.
3. Озеленення території деревами декоративних порід, кущами та квітниками.

Техніко  - економічні  показники

Назва показників Одиниця виміру Значення показників
Існуючий стан Етап від 1 року 3 роки
1.Територія
Територія в межах проекту у тому числі: га 87,0 87,0 87,0
Ділянка під відведення ЦОД га 87,0 87,0
- забудова в межах ділянки га - 14,9435 14,9435
- Ділянки з твердим покриттям га - 14,6743 14,6743
- зелені насадження м2 - 57,3822 57,3822
-2. Інженерне обладнання -
Водопостачання м3\добу - 320,0 320,0
Станція Biotal 10/50 шт 2 2
Каналізація м3\добу - 320,0 320,0
Електропостачання ЦОД мВт - 200 200
ПС330/35/10 мВА 300 300

До складу Об'єкту включені наступні будівлі, споруди та майданчики:


Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Херсонська обласна державна адміністрація.
Передбачувана процедура громадського обговорення, в т.ч.:
Дата початку та строки здійснення процедури
Громадське обговорення проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочнеться з 15 вересня 2021 року та триватиме до 15 жовтня  2021 року.
Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)
Пропозиції (зауваження) до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.
Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань      
29 вересня 2021 року, о 14.00 годині у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23 (3-й поверх) відбудуться громадські слухання.
Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку 
Ознайомитися з матеріаламидетального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна на офіційному сайті міста Нова Каховка та у виконавчому комітеті Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23, каб.№116,тел.(05549) 4-32-98.
Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Зауваження і пропозиції подаються до виконавчого комітету Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23, з 15 вересня 2021 року до 15 жовтня  2021 року.
Електронна адреса: nkmv@kahovka.net
Контактна особа від Замовника: Лимар О.Ю., тел. (05549) 4-32-98.
Письмові пропозиції подаються під час громадського обговорення протягом встановленого строку: з 15.09.2021 р. по 15.10.2021 р.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: Лимар Оксана Юріївна, в.о.начальника управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради.
Кінцевий строк подання зауважень і пропозицій – 15 жовтня 2021 року.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Матеріали ДПТ

Виконавчий комітет
Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами