Новая Каховка | 24 Октября 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-09-08 » Новости

» Організаційне засідання робочої групи по організації та проведенню Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

Організаційне засідання робочої групи по організації та проведенню Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

Відповідно розпорядження міського голови від 01 вересня 2021 року № 272-р «Про організацію та проведення на території Новокаховської міської територіальної громади Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» 07 вересня 2021 року за участю заступника міського голови Володимира Арнаута відбулось засідання робочої групи по організації та проведенню Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».
На засідання робочої групи були запрошені начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук, старости старостинських округів, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Лариса Житченко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран, головний спеціаліст відділу освіти Марина Забейда.
Директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмилою Логвіновою було акцентовано увагу, що Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» триває з вересня по грудень 2021 року і приурочена вона до Міжнародного дня людей похилого віку та Міжнародного дня людей з інвалідністю. Саме під час акції «Милосердя» звертається увага на категорію із числа громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, одиноких громадян з метою надання їм адресної матеріальної та натуральної допомоги.
З метою адресного забезпечення потребуючих грошової чи натуральної допомоги працівниками територіального центру здійснюється додаткове обстеження матеріально-побутових умов проживання людей похилого віку, осіб з інвалідністю. Також в ході обговорення засідання було запропоновано керівникам організацій, установ безпосередньо провести інформаційну роботу у своїх колективах з метою прийняття участі у даній акції.
Начальником управління праці та соціального захисту населення Оленою Стоянчук було доповнено, що кожного року активну участь приймають підприємці, ФОП Новокаховської міської територіальної громади, які забезпечують організацію надання благодійних обідів по кафе та барах міста.
Одним із плану заходів з організації та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» на території Новокаховської міської територіальної громади є перерахування коштів на спеціальний відкритий благодійний рахунок територіального центру, які надходять від керівників підприємств. установ, організацій незалежно від форм власності, банків, громадських організацій, окремих громадян. Ці кошти, які надходять на рахунок в ході проведення акції «Милосердя» надаються громадянам, потребуючим матеріальної допомоги до Міжнародного дня людей похилого віку та Міжнародного дня людей з інвалідністю. Відмічено також, що є керівники підприємств та установ, які щорічно здійснюють перерахування коштів на підтримку зазначеної категорії громадян.
Підводячи підсумок засідання заступником міського голови Володимиром Арнаутом було запропоновано відмітити та нагородити грамотами найактивніших учасників, як благодійників акції «Милосердя», до Дня міста. Членами робочої групи активно було підтримано дану пропозицію.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)

Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы