Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-07 » Новини

» Навчальнi заклади Нової Каховки найближчим часом можуть перейти на дистанційне навчання у випадку погіршення епідемічної ситуації

Навчальнi заклади Нової Каховки найближчим часом можуть перейти на дистанційне навчання у випадку погіршення епідемічної ситуації

7 вересня перший заступник міського голови Олег Тарабака провів нараду з керівниками закладів освіти Новокаховської територіальної громади.

Разом з головою Каховської районної адміністрації Наталею Стаднік та начальником відділу освіти Лілією Микитенко директорам шкіл нагадали вже відому їм інформацію про те, що З 5 серпня 2021 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 787 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”. Ця Постанова, зокрема, вносить зміни щодо організації роботи закладів освіти в умовах погіршення епідемічної ситуації в Україні.
Відтепер у разі встановлення на території України “жовтого”, “помаранчевого” або “червоного” рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти учнями та проведення в закладах освіти масових заходів за участю учнів, якщо у закладі провакциновано менш ніж 80% працівників. Працівники мають пройти повний курс вакцинації. Якщо в закладі освіти провакцинувалися менше 80% працівників – у “жовтому”, “помаранчевому”, “червоному” рівні епідемічної безпеки такий заклад буде зобов’язаний працювати дистанційно.
Як повідомила Лілія Микитенко, на сьогоднішній день з 13 закладів освіти Новокаховської громади лише в 3 провакцинувалася необхідна для стаціонарного навчання кількість співробітників. Тому ймовірність перейти більшості шкіл на “дистанційку” - більш ніж висока, адже рівень захворюваності на СОVID - 19 має тенденцію до зростання і Херсонщина вже найближчим часом може опинитися в “жовтій” зоні епідемічної небезпеки.
Перший заступник міського голови Олег Тарабака наголосив, що всі види вакцини наразі є в наявності, центр вакцинації працює без вихідних, а для зручності та економії часу співробітників є можливість організувати виїзд мобільної бригади.
Керівникам навчальних закладів було запропоновано до кінця поточного тижня провести роз’яснювальну роботу з колективами та запобігти ймовірності переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Адже така форма освіти не кращим чином впливає на якість знань, до того ж цього навчального року робота в дистанційному режимі відобразиться на рівні оплати праці освітян.
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами