Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-07 » Новини

» Значне підвищення вартості енергоносіїв вимагатиме суворої економії бюджету

Значне підвищення вартості енергоносіїв вимагатиме суворої економії бюджету

“Вперше за багато років у нас прораховується бюджет, але не прораховується бюджет розвитку” - про це на апаратній нараді заявив міський голова Володимир Коваленко.

Разом зі своїми заступниками, секретарем Новокаховської міської ради, старостами старостинських округів, керівниками структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств міський голова обговорив нагальні питання, які постали перед владою напередодні осінньо-зимового періоду.

Очільник Новокаховської громади повідомив про те, що через різке підвищення вартості енергоносіїв (газ, електроенергія, вартість води) та зниження дохідної частини бюджету, майже всі надходження спрямовуються на захищені статті, залишаючи інші витрати на життєдіяльність громади без звичного рівня фінансування. Тому чіткий контроль бюджетних витрат - пріоритетне завдання, яке стоїть перед органами місцевої влади.
У зв’язку з цим Володимир Коваленко дав доручення відповідальним особам надати обґрунтовані розрахунки витрат на енергоносії з урахуванням підвищення їх вартості для формування бюджету на 2022 рік.
Також необхідно посилити контроль за витратами, пов'язаними з отриманням послуг пільговими категоріями громадян та забезпечити проведення інвентаризації комунального майна та земель і відпрацювати механізм стягнення заборгованості з орендної плати.

На завершальному етапі вже знаходяться роботи з будівництва нового ЦНАПу. У зв’язку з цим Володимир Коваленко дав завдання сформувати остаточний перелік адміністративних послуг, що будуть доступні у ЦНАП та підготувати попередні розрахунки щодо витрат на утримання ЦНАП.

Володимир Коваленко наголосив, що напередодні осінньо-зимового періоду необхідно підготувати громаду до можливої нової хвилі захворюваності на COVID-19. Саме тому необхідно в найближчі терміни забезпечити готовність медичних закладів до роботи в період загострення епідемічної ситуації, пов’язаної із захворюваністю на короновірусну хворобу та здійснювати контроль за виконанням протиепідемічних заходів на підприємствах, в закладах та в установах громади.

Приємною частиною наради стало привітання іменинників. Міський голова урочисто привітав з днем народження Олену Ходорковську, генерального директора НКП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка”, Віктора Замкового, виконуючого обов'язки директора КП “Міський водоканал” та Руслана Дерев’янка, старосту Козацького старостинського округу і висловив найщиріші побажання з нагоди свята.Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами