Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-01 » Новини

» Міжнародний день миру в Новій Каховці

Міжнародний день миру в Новій Каховці

Напередодні святкування Дня міста Нова Каховка, а саме 21 вересня, відзначається Міжнародний день миру (День миру). У наш час поняття миру є настільки дотичним до кожного мешканця України, що замовчувати важливість цього вже є неприпустимим.
Саме тому Молодіжна організація "СТАН" за підтримки Агенства з міжнародного розвитку (USAID) залучає активних мешканців до участі у миротворчому діалозі та навчанні з проведення реінтеграційних заходів в Україні. Партнерами проекту виступили фундації "CRISP" - Conflict Transformation and Civic Education" CRIPS - Conflict Simulation (Берлін) та Благодійний фонд "Імпульс.UA" (Запоріжжя), Культурний центр "Кудук" (Бішкек), незалежне видання "Заборона Медіа" (Київ), громадські організації "Театр змін" (Київ), ГО " Простір молоді" (Ужгород), БО "Благодійний фонд "MLT Museum PLUS" (Мелітополь), Громадська організація "Наш формат" (Біловодськ), ГО "Інноваційна освіта Закарпаття" (Батьове), фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя" (Слов'янськ), "Razom.online" - ГО "Кроки до майбутнього" (Чернівці), Молодіжна рада Долини (Долина), Молодіжна рада Тячівської ТГ ( Тячів), Громадська організація "Світло культури" (Лисичанськ), Хаб "Здибанка" (Батьове), Молодіжний хаб "BULB" (Тячів), Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, Мелітопольський краєзнавчий музей/Melitopol' Museum Of Local Lore, Лисичанський Міський Палац Культури.
Саме тому протягом вересня 2021 року у 10 містах-партнерах відбудуться діалогові акції у форматі під відкритим небом. Одним з цих міст є саме Нова Каховка, де святкування Дня миру планується на 21 вересня. Також наше місто є одним з п'яти міст України, де наприкінці вересня перформанс - театр киргизького культурного центру "Театру змін" презентує виставу про війну з подальшим обговоренням.
А поки що триває підготовка до зазначених подій, у якій активну участь приймають працівники відділу культури і туризму.
Якщо ми хочемо об'єднати Україну навколо теми миру, ми мусимо про це вести діалог! Приєднуйтесь з 21 вересня до святкування у нашому місті.


Відділ культури і туризмуНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами