Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-09-01 » Новини

» Голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир оглянув об'єкти, збудовані в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво”

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир оглянув об'єкти, збудовані в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво”

31 серпня Сергій Козир разом з Новокаховським міським головою Володимиром Коваленком, головою Каховської районної державної адміністрації Наталею Стаднік, головою Каховської районної ради Валерієм Брусенським, Таврійським міським головою Миколою Різаком та Каховським міським головою Віталієм Немерцем відвідали об'єкти, побудовані в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво", які знаходяться на території Новокаховської та Таврійської громад.
В Новій Каховці очільник ОДА разом з міський головою Володимиром Коваленком перевірив стан робіт на будівництві Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», а також побував у будівлі центру надання адміністративних послуг, спорудження якої вже завершено, і наразі тривають роботи зі встановлення необхідного обладнання та підготовки ЦНАПу до прийому громадян. Слід зазначити, що послугами сучасного Новокаховського ЦНАПу вже зовсім скоро зможуть скористатися понад 70 000 жителів Новокаховської громади та інших наближених населених пунктів. Щодня центр надання адмінпослуг зможе приймати до 140-150 відвідувачів.
Також в рамках візиту голови Херсонської ОДА відбулося відкриття мосту через Північно-Кримський канал. Очільник області зазначив, 111-метровий міст справді важливий стратегічний об’єкт, який не ремонтували всі 60 років його існування. І лише завдяки програмі Президента «Велике будівництво» об’єкт вдалося відновити та осучаснити.
На завершення візиту Сергій Козир оглянув сучасний та комфортний комплекс спортивних майданчиків, побудований для жителів Таврійської громади та перевірив якість виконаних будівельних робіт
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами