Нова Каховка | 24 Жовтня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-07-27 » Новини

» У Новій Каховці змінюється керівництво КП “Міський водоканал”

У Новій Каховці змінюється керівництво КП “Міський водоканал”

Про це повідомив Новокаховський міський голова Володимир Коваленко під час апаратної наради, яка відбулась вчора, 26 липня.

Очільник громади представив присутнім на нараді заступникам, старостам старостинських округів, керівникам структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств тимчасово виконуючого обов’язки керівника КП “Міський водоканал” Віктора Замкового. Про це  повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Також Володимир Коваленко гостро поставив питання заборгованості працівників бюджетної сфери перед КП “Міський водоканал”. Віднині всі бюджетники, хто не сплачує за воду більш, ніж три місяці, будуть змушені це робити за рішенням суду та приписом виконавчої служби шляхом утримання заборгованості із заробітної плати.

Був розглянутий ряд питань стосовно благоустрою Нової Каховки та всіх населених пунктів територіальної громади: прибирання території та покос трави, підрізка зелених насаджень та приведення до ладу доріг в місті та селах, а також підготовка громади до святкування 30-річчя Незалежності України.

Особливу увагу міський голова приділив питанням медицини і готовності медичних закладів до осінньо-зимового періоду та можливої чергової хвилі захворюваності на COVID – 19.

Володимир Коваленко зауважив, що питання вакцинації від короновірусної хвороби стоїть доволі гостро. Наприклад, в разі, якщо менше 80% педагогічного складу навчальних закладів не отримають щеплення, з 1 вересня буде залишена дистанційна форма навчання – це офіційна заява Юрій Ромаскевича, головного державного санітарного лікаря Херсонської області.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що на сьогодні в наявності є всі види вакцини – Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac. Вже в громаді провакциновало 9001 людина, з них 5044 отримали першу дозу.

Також Олена Ходорковська нагадала, що центр вакцинації знаходиться на другому поверсі поліклініки, працює всі дні, включаючи вихідні. Крім того, якщо на будь-якому підприємстві є 15 і більше бажаючих провакцинуватися, для зручності організовується виїзд мобільної бригади.

Колектив НКП “ЦПСМД міста Нова Каховка” – справжній взірець відповідального відношення до вакцинації. Так, зі 186 співробітників всього 5 осіб не вакциновані через недавно перенесене захворювання на короноварусну хворобу. Всі решта – отримали вакцину. В Центральній міській лікарні 40 відсотків працівників вже отримали щеплення, решта – нещодавно перехворіли та чекають дозволу на вакцинацію.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами