Нова Каховка | 19 Вересня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-06-16 » Новини

» ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДПТ та Звіту про СЕО проекту містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДПТ та Звіту про СЕО проекту містобудівної документації

Детальний план території відносно відведення земельної ділянки орієнтовною площею 92,000 га розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, з метою зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих у власність для ведення особистого селянського господарства, на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва енергетичного парку із власною енергетичною інфраструктурою

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації: «Детальний план території відносно відведення земельної ділянки орієнтовною площею 92,000 га розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, з метою зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих у власність для ведення особистого селянського господарства, на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва енергетичного парку із власною енергетичною інфраструктурою» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документа державного планування
«Детальний план території відносно відведення земельної ділянки орієнтовною площею 92,000 га розташованої за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради, з метою зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих у власність для ведення особистого селянського господарства, на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва енергетичного парку із власною енергетичною інфраструктурою». Шифр: 005-10-20Дп-МД

Мета розроблення ДПТ
Основною метою розробки Детального плану території є уточнення і деталізація проектних рішень в частині планувальної структури і функціонального призначення території в межах розробки, з урахуванням визначення параметрів забудови земельної ділянки та планувальних обмежень використання території.
Детальний план території розроблено на земельну ділянку площею 92,00 га за межами населених пунктів на території Новокаховської міської ради Херсонської області для розміщення окремого об’єкта будівництва - Технологічного парку із власною енергетичною інфраструктурою, на основі затвердженої містобудівної документації відповідно до чинного законодавства.
Детальний план території розроблено на підставі розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 15 вересня 2020 року №705 «Про розроблення детального плану території».

Замовник детального плану території - виконавчий комітет Новокаховської міської ради.

Фінансування послуг із розроблення містобудівної документації – за рахунок коштів ТОВ «ДАЙНАЛАЙН КОНСТРАКШН»

Розробник детального плану території - ТОВ «Адміралті Офіс» (м.Херсон).

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку – ПП ПБФ «Дизайн-Експерт» (керівник Агєєв Ю.В.)

Основні техніко-економічні показники
Технологічний парк із власною енергетичною інфраструктурою (Об’єкт) це:
- комплекс будівель і споруд, що складається із Центра комунікаційного обладнання для обробки даних;
- власна енергетична інфраструктура (підстанція високої напруги та розподільна установка);
- адміністративно-готельний комплекс;
- злітно-посадковий майданчик для гелікоптера (вертодром) та водойма.
Центр комунікаційного обладнання для обробки даних (ЦОД) - це спеціальний закритий комплекс для розміщення серверного та мережевого обладнання з метою надання послуг компаніям, чия діяльність безпосередньо залежить від безперебійного забезпечення швидкої і ефективної обробки великих потоків інформації. Організація резервного копіювання даних в центрі максимально збереже дані від ризиків втрати.
ЦОД призначений для забезпечення надійності зберігання та обробки інформації (текстові, графічні, цифрові та інші дані) і забезпечення працездатності великих інтернет-порталів, для об'ємних обчислень.
До складу Об'єкту включені наступні будівлі, споруди та майданчики:
- виробничі будівлі з побутовими та господарськими приміщеннями, 12 корпусів загальною площею забудови 314 678,40 м2;
- чотирьох поверхова будівля адміністративно-готельного комплексу з офісними приміщеннями, з конференц-залом на 100 місць, готельним блоком на 25-30 номерів для тимчасового перебування учасників конференцій, з головним центром управління (ЦПУ) площею забудови 1 624,90 м2;
- господарські будівлі – 2 шт, загальною площею 2 400,00 м2;
- господарський майданчик площею 820,50 м2;
- ангар для зберігання гелікоптера – 1 шт, площею забудови 400,00 м2;
- злітно-посадковий майданчик для гелікоптера площею 400,00 м2;
- стоянка для гелікоптера площею 320,00 м2;
- штучна водойма площею території 2 954,10 м2;
- сквер (паркова зона) площею 16 271,20 м2;
- контрольно-пропускні пункти (КПП) - 3 шт, загальною площею забудови
71,00 м2;
- локальні очисні споруди площею 9111,40 м2;
- очисні споруди стічних вод площею 1 459,10 м2;
- стоянка для вантажних автомобілів - 38 шт, площею 7 418,80 м2;
- стоянка для легкових автомобілів - 60 шт, площею 2 420,70 м2;
- стоянка для пожежної машини площею 4 969,60 м2;
- пожежне ДЕПО на 1 машину, площею забудови 280,40 м2;
- підстанція високої напруги (750/150/35 кВ), площею забудови 40 346,80 м2;
- будівля РП 35 кВ – 24 шт, загальною площею забудови 5 712,00 м2;
- будівля артезіанської свердловини – 1 шт, площею забудови 104,00 м2;
- кафе – 2 шт, загальною площею забудови 972,50 м2;
- будівля на випадок надзвичайної ситуації – 2 шт, загальною площею
забудови 712,40 м2;
- огорожа території з опорами зовнішнього освітлення.
Загальна площа проектованої забудови становить 367 302,40 м2

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Херсонська обласна державна адміністрація.


Передбачувана процедура громадського обговорення, в т.ч.:

Дата початку та строки здійснення процедури
Громадське обговорення проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення на веб-сайті Новокаховської міської ради (e-mail: http://novakahovka.com.ua) – 16 червня 2021 року та триватиме до 16 липня 2021 року включно.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)
Пропозиції (зауваження) до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.
Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань
30 червня 2021 року, о 14.00 годині у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23 (3-й поверх) відбудуться громадські слухання.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку
Ознайомитися з матеріалами детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна на офіційному сайті міста Нова Каховка та в управлінні містобудування та архітектури Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23, приміщення виконавчого комітету Новокаховської міської ради, каб.№115, тел.(05549) 4-26-17.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Зауваження і пропозиції подаються до управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради за адресою: 74900, Херсонська область, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23, кабінет №115 міськвиконкому, до 16 липня 2021 року (включно) з дня опублікування цього повідомлення – 16 червня 2021 року.

Електронна адреса arhitekt.novakahovka@ukr.net
Контактна особа від Замовника: Боровинський М.В., тел. (05549) 4-26-17.

Письмові пропозиції подаються під час громадського обговорення протягом встановленого строку: з 16.06.2021 р. по 16.07.2021 р. (включно).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій Боровинський Максим Володимирович, в.о.начальника управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради.

Кінцевий строк подання зауважень і пропозицій - 16 липня 2021 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Завантажити додатки


Управління містобудування та
архітектури Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами