Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-07 » Новини

» РОБОТА ДНІПРЯНСЬКОГО СТАРОСТАТУ ЗА БЕРЕЗЕНЬ

РОБОТА ДНІПРЯНСЬКОГО СТАРОСТАТУ ЗА БЕРЕЗЕНЬ

Враховуючи карантинні обмеження, послуги населенню продовжують надаватись…
Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради в березні місяці підготовлено 7 проектів рішень, що стосується інфраструктури старостинських округів. Також укладено 4 договори щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів старостинських округів.
В березні місяці проводився рейд спільно із фахівцями із соціальної роботи Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також рейд спільно із соціальним педагогом Дніпрянської ЗОШ.
З метою контролю виконання батьками своїх батьківських обов’язків в лютому місяці було відвідано 18 родини з ознаками складних життєвих обставин та за повідомленнями, складено 10 актів. Під час відвідування даних сімей перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дитини. З батьками було проведено профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Разом з тим спеціалістом із соціальної роботи відвідувались люди похилого віку, надано консультації 9 особам.
На території Дніпрянського старостинського округу в березні здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 51 особи. Було посвідчено 3 довіреності, видано 170 довідок про склад сім’ї та 17 актів, видано 19 довідок про наявність земельних ділянок, зареєстровано 15 звернень громадян.
Проводяться роботи з благоустрою на території Дніпрянського та Райського старостинських округів комунальним підприємством «НК Екосервіс».
Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць заключено 6 угод. В черговий раз звертаємось до мешканців Дніпрянського старостинського округу щодо необхідності укладання угод про вивіз побутових відходів!
Дніпрянський старостат продовжує свою роботу…


Дніпрянський старостинський округ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами