Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-05 » Новини

» Сьогодні, 5 квiтня, відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів міський голова Володимир Коваленко.

Сьогодні, 5 квiтня, відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів міський голова Володимир Коваленко.

Сьогодні, 5 квiтня, відбулась щотижнева апаратна нарада, яку провів міський голова Володимир Коваленко. Традиційно присутніми були заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради та виконкому.

На нараді було розглянуто ряд питань та окреслено завдання, які потребують вирішення найближчим часом.

Володимир Коваленко, зокрема, дав доручення щодо всебічного сприяння у вирішенні питання розгортання батальйону територіальної оборони. У зв’язку з цим у найкоротші терміни потрібно провести інвентаризацію всіх приміщень, що знаходяться в комунальній власності, щоб визначити місця можливого розміщення учасників зборів.

Не втрачає своєї акутальності питання підготовки населених пунктів громади до весняно-літнього сезону та Великодніх свят, тому керівники комунальних підприємств отримали завдання організувати прибирання на вулицях та кладовищах.
Вкрай важливим питанням для громади, як і раніше, залишається наповнення бюджету. На сьогодні фінансовий план надходжень від ПДФО (а це 33 млн грн. щомісяця) не виконується. Тому до наступної апаратної наради заступники міського голови отримали доручення підготувати звіти про фінансові плани в частині видатків підпорядкованих структурних підрозділів та комунальних підприємств. Міський голова вкотре наголосив на необхідності пошуку можливості отримання прибутку від діяльності та надання платних послуг комунальними підприємствами міста.

Гарною новиною стало повідомлення головного лікаря КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Ігоря Гайдаманчука про те, що, після проведення спеціальних робіт, забезпечено 90 ліжко-місць з підключенням до подачі кисню у терапевтичному, неврологічному, хірургічному відділенні №2, а також у відділенні інтенсивної терапії. А в п’ятницю, 2 квітня, у відділенні екстренної медичної допомоги був змонтований і введений в експлуатацію апарат УЗД.


Ірина Дахновська


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами