Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-02 » Новини

» Увага! Мешканці багатоповерхівок можуть залишитися без газопостачання

Увага! Мешканці багатоповерхівок можуть залишитися без газопостачання

АТ «Херсонгаз» неодноразово інформувало співвласників багатоквартирних будинків про необхідність укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Цього вимагають нормативно-правові акти України, що визначають принципи безпеки газопостачання.
Зокрема, вимогами абзацу 5 пункту 2 глави 1 розділу III Кодексу газорозподільчих систем (далі – Кодекс), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 року №2494, визначено, що у випадку не забезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному житловому будинку розподіл природного газу припиняється.
Додатково нагадуємо, що відповідно статтей 14 (розділу IV) та 19 (розділу V) ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» обов'язком саме співвласників багатоквартирних житлових будинків є організація технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж задля забезпечення Оператором ГРМ безперервності та безпеки газопостачання.
На підставі Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 року № 285 (далі Правила) та Кодексу необхідно врегулювати взаємовідносини між власниками внутрішньобудинкових газових мереж та Оператором ГРМ у вигляді заключення договірних відносин на технічне обслуговуванням цих мереж.
При цьому слід зазначити, що АТ «Херсонгаз» листом від 24.03.2021 року звернулось до керівництва області з проханням сприяти вирішенню складеної проблеми взаємовідносин
між власниками внутрішньобудинкових газових мереж та Оператором ГРМ, щоби не допустити відключення будинків від системи газопостачання та створення соціальної напруги.
З огляду на вищевказане, звертаємось до голів ОСББ та всіх співвласників якнайшвидше вирішити питання про технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, щоб не допустити вжиття газорозподільним підприємством заходів згідно п.5.7 розділу 5 Правил та Кодексу по відключенню будинків від системи газопостачання через незабезпечення необхідного техобслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.


Відділ комунального господарства


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами