Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-02 » Новини

» СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

Мати й тато – головні люди у житті та вихованні дитини, бо саме вони передають своїм чадам сімейні та моральні цінності, життєві пріоритети. Родина – природне джерело найглибших людських почуттів, де дитина засвоює серцем і душею основи свого життєвого шляху. Саме в сім’ї у малечі розвиваються якості доброти, чуйності, любові до всього живого.
На жаль, є батьки, які не можуть самостійно створити сприятливий клімат для виховання та утримання своїх дітей в родині. Це робить дітей нещасними, вразливими та злобливими, слабкими та неуспішними. Найчастіше причиною стають пристрасть батьків до алкоголю або наркотичних речовин, а також відсутність у дорослих почуття відповідальності та позитивного досвіду сімейного життя.
Для того, аби вчасно допомогти таким родинам, з’ясувати причини неблагополуччя, умови, в яких проживають діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, службою у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради постійно проводяться профілактичні рейди. До роботи залучаються співробітники Каховського РВП ГУНП, працівники КП «Муніципальна охорона», фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У 2021 році службою було здійснено 14 рейдів, відвідано 22 родини, які потребують контролю з боку спеціалістів. За результатами проведеної роботи: складено 16 актів обстежень умов проживання родин, 9 батьків були попереджені про наслідки неналежного виконання своїх батьківських обов’язків відносно дітей. Лише за останні два тижні березня були виявлені троє дітей, які потребували допомоги; вони влаштовані до закладів охорони здоров’я.
Всім батькам кризових родин були надані рекомендації щодо можливих шляхів подолання негараздів, створення здорових стосунків в сім’ї та уникнення сімейних конфліктів.
Батьки! Пам’ятайте, що діти підсвідомо повторюють вашу поведінку і, якщо ваш спосіб життя невпорядкований і ви маєте згубні звички, то Ваше чадо буде це копіювати. Давайте бути добрим прикладом для своїх дітей, допоможемо їм не припуститися помилок у майбутньому.


Служба у справах дітейНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами