Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-02 » Новини

» З кожним податковим рейдом – «нелегалів» менше

З кожним податковим рейдом – «нелегалів» менше

Вчора спеціалісти управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели черговий інформаційно-просвітницький рейд на ринку м. Нової Каховки.
Нагадаємо, що за результатами минулого обстеження на ринку було встановлено 7 нелегальних найманих працівників та 10 суб’єктів, які знаходилися у стадії припинення, але продовжували здійснювати підприємницьку діяльність. Усі вони зобов’язувалися протягом двох тижнів виправити ситуацію і почати працювати в правовому полі, сплачуючи податки до бюджету Новокаховської міської територіальної громади.
Приємно здивувала спеціалістів податкового відомства інформація про те, що попередній інформаційний рейд має позитивні результати. Не зважаючи на те, що минулого разу серед порушників були особи, котрі закривали торговельні точки аби уникнути відповідальності, постійно «зачинятись» вони наміру не мають. Мабуть, зваживши всі за та проти, вирішили віддати перевагу офіційному статусу підприємця.
Варто відзначити, що за два тижні, які були надані порушникам для приведення своєї діяльності до законодавчих вимог, 29 громадян зареєстрували свою підприємницьку діяльність, 28 з них обрали спрощену систему оподаткування. А це майже втричі перевищує кількість зафіксованих попереднього разу порушень. Тож мешканці міста усвідомили переваги ведення бізнесу в законодавчому полі і зробили свій вибір на користь легальної праці.
Єдиний податок є одним із бюджетоутворюючих та в повному обсязі спрямовується до місцевого бюджету. Сплачуючи його своєчасно, підприємницька спільнота сприяє розвитку та благоустрою громади.
Окрім цього, із 64 суб’єктів підприємницької діяльності тільки 4 особи мали проблеми з офіційною реєстрацією бізнесу. Інші 60 підприємців мали в наявності свідоцтва про державну реєстрацію фізичних осіб - підприємців та укладені трудові договори з найманими працівниками.
Звичайно ж були і ті, які знову зачиняли свої магазини, тому спеціалісти податкового відомства не мали змоги поспілкуватися з ними. І це досить дивно, адже нормами Закону України від 04.12.2020 № 1072-ІХ для них передбачені суттєві пільги. Зокрема, єдиний внесок та єдиний податок спрощенці першої групи можуть не сплачувати по травень (включно) цього року. До того ж ці місяці несплати єдиного внеску включаються до страхового стажу. Тож висновок один – тільки «прозорий» бізнес рейдів не боїться.
На завершення заходу підприємцям та найманим працівникам податківці вручили листівки щодо декларування доходів, використання електронних сервісів ДПС України та застосування РРО підприємцями – спрощенцями.


Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами