Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-02 » Новини

» Оголошення про збори по обранню представників громадськості до членів Експертної ради з питань громадського бюджету

Оголошення про збори по обранню представників громадськості до членів Експертної ради з питань громадського бюджету

Як вам відомо, з першого лютого 2021 року на території Новокаховської міської територіальної громади розпочала діяти міська ініціатива – Громадський бюджет. Це процес залучення мешканців громади до прийняття рішень щодо розподілу частини місцевого бюджету шляхом подачі власних проєктних пропозицій покращення міста.
Для координації виконання основних заходів та завдань щодо впровадження громадського бюджету, задля сприяння у проведенні експертизи поданих проєктів перед винесенням їх на голосування розпорядженням міського голови створюється робочий орган – Експертна рада, яка складається з фахівців виконавчих органів міської ради, представників громадськості та депутатів міської ради.
Членів Експертної ради від громадськості обирають шляхом рейтингового голосування на зборах із числа кандидатів, які подали до уповноваженого робочого органу заяву заповнену відповідно до Положення (Додаток 3 до Положення).
Запрошуємо усіх зацікавлених осіб, передусім представників громадських організацій, громадських активістів, експертів, які б хотіли стати членом Експертної ради та брати безпосередню участь у її діяльності долучитися до зборів, які відбудуться 14 квітня за адресою: пр-т Дніпровський, 23, у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому.
Для того, щоб взяти участь у зборах та стати обраним членом Експертної ради Вам необхідно до 14.04. заповнити заяву за формою, яку ви можете знайти за посиланням та подати її до уповноваженого робочого органу – КП «Агенція регіонального розвитку», за адресою: вул. Дружби, 60а, (приміщення КП «Теплові мережі міста Нова Каховка»), каб.№7.
Чекаємо від вас активної участі у житті громади!
Надайте заповнену заяву та візьміть участь у зборах по обранню членів Експертної ради від громадськості. Пам'ятайте, хочете змін-робіть їх самостійно!

Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці Фейсбук


КП «Агенція регіонального розвитку»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами