Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-04-02 » Новини

» Перевірка цільового використання коштів при народженні дитини

Перевірка цільового використання коштів при народженні дитини

Контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, здійснюється міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей. Такі зміни відбулися відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».
Фахівцем із соціальної роботи центру під час візиту у родину складається акт оцінки потреб на дитину, де вказуються умови, які створені для виховання та розвитку, перевіряється наявність у дитини харчування та одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни, візка та ліжка тощо. Загалом батьки належним чином піклуються про дітей та створюють умови для їх повноцінного розвитку, проте, є випадки коли батьки ведуть асоціальний спосіб життя. Якщо складні життєві обставини підтверджено, родина ставиться на облік центру і з нею проводиться відповідна соціальна робота.
Під час візиту у родину фахівець центру у обов’язковому порядку надає посвідчення, де вказано детальна інформація, яка підтверджує його особу. Під час перебування у сім’ї, спеціалісти центру здійснюють обстеження (надають соціальні послуги, а також консультації, проводять бесіди з батьками по попередженню дитячого травматизму, оздоровленню та вихованню дітей), дотримуючись протиепідемічних засобів безпеки. У I кварталі 2021 року фахівцями обстежено 68 родин, зауваження до батьків відсутні. Ухилянь від виконання батьківських обов’язків та не цільового використання коштів не виявлено.
Наголошуємо, допоки встановлено карантин та запроваджено посилені протиепідемічні заходи на території України із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 перевірки призупинено, терміном до 18 квітня 2021 року.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами