Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-03-31 » Новини

» Формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»

Формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»

В зв’язку з оголошенням конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради формується конкурсна комісія.
Конкурсна комісія в своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами та Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094.
До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:
- представники органу управління;
- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.
Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів.
Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість - дев’ять осіб.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
наявність конфлікту інтересів.
Заяви про включення представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності приймаються з 01 по 15 квітня 2021 року включно.
Адреса приймання заяв для включення представників до складу конкурсної комісії: 74900, м.Нова Каховка, просп.Дніпровський, 23, каб. 218 (загальний відділ виконавчого комітету Новокаховської міської ради).
Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: тел. (05549)
4-52-48, 4-72-02 е-mаіl: vd-prom@novakahovka.com.ua (тема: Конкурс керівників закладів охорони здоров’я м.Нова Каховка).


Відділ галузей економіки


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами