Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-03-30 » Новини

» У Новій Каховці відбулась щотижнева апаратна нарада

У Новій Каховці відбулась щотижнева апаратна нарада

Вчора, 29 березня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду зі своїми заступниками, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів та виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств.

Першим слово для доповіді міський голова надав начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Олександру Бараніченку.

Він доповів про ситуацію в Херсонській області та Новокаховській громаді щодо захворюваності на COVID-19. Сьогодні в міській лікарні перебуває 29 хворих на COVID-19 та 17 – на вірусну пневмонію. У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на Херсонщині, обласною комісією з ТЕБ та НС було прийняте рішення продовжити карантин у навчальних закладах до 18 квітня 2021 року. Тож після закінчення весняних канікул учні з 1 по 11 класс включно продовжать навчання в дистанційному режимі.
Пробне ЗНО для 11-класників відбудеться в пунктах проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 10 квітня 2021 року.
Дошкільні навчальні заклади (дитячі садки) продовжують свою роботу з суворим дотриманням всіх протиепідемічних заходів.
Роботу позашкільних закладів освіти повністю заборонено на час карантину.
В закладах освіти забороняється проведення батьківських зборів, гуртків та факультативів, групових екскурсій та поїздок.
Керівникам підприємств та установ дане розпорядження прийняти заходи, щодо максимального убезпечення людей від можливості захворювання на короновірусну хворобу. Також було рекомендовано розглянути можливість переведення працівників на дистанційний режим роботи.

Міський голова Володимир Коваленко вкотре наголосив на необхідності суворого дотримання масочного режиму та посилення роботи COVID-патрулів.

Також він дав розпорядження щодо жорсткого контролю та щоденного моніторингу за видатками міського бюджету. Окрім чіткого обгрунтування кожної статті видатків та складання плану першочерговості, було наголошено на необхідності комунальним підприємствам міста шукати шляхи переходу на певну господарську самостійність: пошук можливості отримання прибутку від діяльності, надання платних послуг, тощо.

Володимир Коваленко відмітив, що напередодні весняно-літнього сезону необхідно привести до ладу не тільки місто, а й всі населені пункти Новокаховської територіальної громади. У зв’язку з цим міський голова дав доручення посилити контроль за упорядкуванням території не тільки комунальних закладів та установ, а й тих, що належать приватному бізнесу, та за необхідності складати стосовно невиконання приписів адміністративні протоколи.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами