Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-03-30 » Новини

» Вітання міського голови Володимира Коваленка з нагоди 77 річчя з часу утворення Херсонської області

Вітання міського голови Володимира Коваленка з нагоди 77 річчя з часу утворення Херсонської області

30 березня 1944 року – 77 років з часу утворення Херсонської області.

Херсонщина – наймолодша область півдня України, яка утворилася 30 березня 1944 року згідно з Указом Президії Верховної Ради України з частини земель Запорізької та Миколаївської областей з центром у м. Херсоні.

Херсонщина – унікальна область, яка омивається Чорним та Азовським морями і має близько 800 км берегової лінії, 77 сольових, рожевих і грязьових озер, найдовшу піщану косу в Європі, Олешківську пустелю! На території області діє близько 80 об’єктів природно-заповідного фонду, зокрема, біосферні заповідники – Чорноморський та «Асканія-Нова»; 4 національні природні парки: Азово-Сиваський, Олешківські піски, Джарилгацький, Нижньодніпровський. Край приваблює туристів своєю природою, фестивалями, морським відпочинком.

Сучасна Херсонщина – індустріально-аграрна область. Якість продукції херсонських підприємств неодноразово відзначалась високими нагородами, здобувала рейтинги на вітчизняних та міжнародних конкурсах. Область є найбільшим в Україні виробником овочевих та баштанних культур. Важливе місце в галузі рослинництва області займають садівництво та виноградарство.

Всі ми хочемо бачити Херсонщину успішною, людей – заможними. Це нас і об’єднує, це і є кінцевим результатом нашої спільної праці. Наш край багатий на історичні пам’ятки, але, звичайно, важливо берегти і духовні надбання.

Переконаний, що для розвитку області необхідно створити нові робочі місця та умови для економічного розвитку, щоб люди залишались на рідній землі та отримували достойну заробітну плату, щоб молодь не шукала роботу за кордоном, а мала бажання жити й працювати в Україні.

Любімо наш рідний край, цінуймо те, що над нами мирне небо, що живемо в чудовім краю, що носить горде ймення – Херсонщина.

Хочу побажати усім нам добра, здоров’я, родинного затишку!


Міський голова Володимир Коваленко


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами