Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-03-29 » Новини

» Восьма чергова сесія міської ради: вирішено 42 питання задля сталого розвитку Новокаховської громади

Восьма чергова сесія міської ради: вирішено 42 питання задля сталого розвитку Новокаховської громади

25 березня 2021 року відбулась 8-а чергова сесія міської ради. Участь у роботі сесії прийняв Перший заступник голови Херсонської обласної ради - Єгор Устинов, який звернувся до Новокаховських депутатів із закликом плідно працювати на благо громади та Херсонщини та побажав успіхів у цій нелегкій, але важливій роботі.
За результатами роботи сесії було позитивно вирішено всі 42 важливих для життєдіяльності нашої громади питання порядку денного. Серед них:
- Внесення доповнень до Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2021 рік (передбачено кошти на: поточний ремонту даху пожежно-рятувальної частини, забезпечення епізоотичного благополуччя на території Новокаховської міської ради (створення резерву на виникнення епізоотії: Африканської чуми свиней та грипу птиці),
- Внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Нова Каховка на 2020-2022 роки (передбачено кошти для придбання сміттєвоза з задньою загрузкою – 2100000 грн., зйомці кузови для великогабаритних відходів – 500000 грн., закупівля запасних частин до бульдозера – 350000 грн)
- Внесення змін до Програми благоустрою міста Нова Каховка на 2019-2021 роки (передбачено кошти КП "Новокаховське ШЕУ" для забезпечення проведення поточного ремонту об’єктів транспортної інфраструктури :
-3602,2 тис. грн. для виконання робіт з виправлення профілю та ремонту покриття тротуарів;
-2296,1 тис. грн. для виконання поточного ремонту внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій.
- Внесення змін до міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів комунальної власності м. Нова Каховка на 2019-2021 роки (передбачено кошти на будівництво другої черги міського кладовища – 645,049 тис. грн.
- Реставраційні роботи нежитлової будівлі по вул. Історична (Леніна),13 – 800,0 тис. грн.;
- Реставраційні роботи Літнього театру 829,375 тис. грн.
- Капітальний ремонт (відновлення) пасажирського ліфту в гуртожитку по пр. Перемоги,3а.- 1 200,0 тис. грн.)
- Внесення змін та доповнень до заходів щодо реалізації міської цільової програми забезпечення пожежної безпеки й укріплення протипожежної матеріально-технічної бази в закладах і установах освіти Новокаховської міської ради на 2020-2022 роки.
- Внесення змін та доповнень до Програми розвитку інфраструктури старостинських округів Новокаховської міської територіальної громади на 2021 рік.
комунального майна, інфраструктури старостинських округів
- Про затвердження Програми підтримки та реалізації стратегічних ініціатив розвитку Новокаховської міської територіальної громади на 2021-2023 роки
- Про внесення змін до міської цільової Програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Новокаховської міської ТГ» на 2021-2023 роки.
- Про Програму щодо відзначення окремих колективів, громадян та військовослужбовців, вшанування пам’яті загиблих мешканців територіальної громади - учасників АТО/ООС, видатних земляків на 2021 – 2022 роки.
- Про затвердження міської Програми «Нова Каховка – Безпечне місто 2021 – 2023».
- Про згоду на передачу до державної власності майна ( допомога військовослужбовцям)
- Вирішені питання видвлення земельних ділянок громадянам, підприємцям, воїнам АТО/ООС


Організаційний відділ міської ради

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами