Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-03-26 » Новини

» Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету

Відповідно до плану роботи служби у справах дітей на 2021 рік, з метою якісного здійснення соціального захисту прав та законних інтересів дітей, 25 березня 2021 року під головуванням Арнаута Володимира Вікторовича – заступника міського голови, було проведено засідання координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Новокаховської міської ради.
Учасники зібрання розглянули питання:
1. Про стан підліткової злочинності у І кварталі 2021 року.
2. Про стан профілактичної роботи щодо попередження вживання психотропних речовин дітьми та в сім’ях з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах; оптимізація шляхів подолання цих негативних явищ.
3. Про діяльність відділів, служб та закладів щодо попередження вчинення домашнього насильства, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, запобігання булінгу. Про результати перевірок закладів освіти стану роботи з питань запобігання домашньому насильству, профілактики булінгу.
4. Про роботу комісії з питань захисту прав дитини за період 2020 року.
5. Про стан виконання плану роботи координаційної ради у справах дітей на 2020 рік.
Доповідач по першому питанню зауважив, що, згідно із довідкою Каховського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, маємо позитивну динаміку стосовно скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За період І кварталу 2021 року та звітний період минулого року неповнолітніми злочини не скоювалися; складено 10 адміністративних протоколів відносно неповнолітніх за три місяці 2021 року проти 14 протоколів за цей період 2020 року.
Заслухавши представника міського відділу освіти, обговоривши друге питання, присутні дійшли висновку, що подолання негативних явищ серед дітей, формування їх здорового способу життя має комплексний характер та потребує спільної уваги і зусиль батьків, педагогів освітніх закладів, медиків, працівників правоохоронних органів, соціальних служб. Були обговорені шляхи подолання цих негативних явищ, прийняті відповідні рекомендації.
Представник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, доповідач по третьому питанню, повідомила, що найбільш поширеним у 2020 році було психологічне насильство, та зазначила, що основною причиною жорстокості в сім’ї є соціально-економічна нестабільність в країні, невміння вирішувати сімейні протиріччя мирним шляхом, шукаючи компромісні рішення.
Доповнила виступ спеціаліст служби у справах дітей, яка вказала, що на території Новокаховської міської територіальної громади кількість дітей, які постраждали від жорстокого поводження, збільшилась. Постраждалими переважно є діти віком від 10 до 16 років. Збільшилася кількість дітей, які намагалися покінчити життя самогубством (зафіксовані 3 факти спроби скоєння підлітками суїциду).
Секретар комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради повідомила, що, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, функціонує комісія з питань захисту прав дитини. За період 2020 року проведено 18 засідань комісії, на яких розглянуто 420 питань. На засіданнях комісії заслуховуються громадяни щодо причин і мотивів звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань приймаються конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем. У минулому році переважали питання визначення днів та годин спілкування батькам із дітьми.
За результатами розгляду згаданих питань членами координаційної ради у справах дітей прийнято відповідні рекомендації, які доведено до виконавців.

Наприкінці зібрання служба у справах дітей подякувала всім відділам та службам, які працюють в інтересах дітей, за плідну роботу щодо соціально-правового захисту дітей, здійснення діяльності стосовно профілактики злочинності, бездоглядності у дитячому середовищі на території Новокаховської міської територіальної громади.


Служба у справах дітейНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами