Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-03-26 » Новини

» У Новій Каховці урочисто відзначили День Служби безпеки України

У Новій Каховці урочисто відзначили День Служби безпеки України

Щорічно, 25 березня, в день прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Службу безпеки України», відзначають професійне свято працівники Служби безпеки України.

З нагоди свята у міському Палаці культури відбулись урочисті збори та концерт, на який були запрошені депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ та організацій Нової Каховки та Каховського району.
Своїх колег та підлеглих привітав начальник Каховського районного відділу Управління Служби безпеки України в Херсонській області Микола Сопіт. Цінні подарунки та подяки міського голови за патріотизм, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу захисту державної безпеки України та з нагоди професійного свята співробітникам відділу вручив міський голова Володимир Коваленко. До привітань приєдналися міський голова м. Каховка Віталій Немерець, міський голова м. Таврійськ Микола Різак, депутат Херсонської обласної ради, Данило Репілевський.

Своїх колег-силовиків з професійним святом привітали також Ярослав Яриш, очільник Каховської окружної прокуратури та Вадим Парфентьєв, начальник Каховського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області. З побажаннями успіхів у повсякденній роботі, кар'єрного росту, родинного затишку до працівників районного відділу Служби безпеки України звернувся колишній керівник Новокаховського відділу Служби безпеки України Володимир Поліщук.

Свято вийшло душевним та яскравим завдяки творчим подарункам мистецьких колективів Новокаховської територіальної громади - Народного вокальний ансамблю «Козацька воля», дуету «Перлина», ансамблю гітаристів Дитячої музичної школи, вокального ансамблю «Веселівський оксамит», дуету «Сузір’я», Школи танцю «Life in dance», вокального ансамблю Веселівського Будинку культури «Любава», клубу спортивного бального танцю «Юність», ансамблю «Ручеек», вокального ансамблю «Джерела».

Від Новокаховської територіальної громади вітаємо всіх співробітників та ветеранів Служби безпеки України з їх професійним святом, дякуємо їм за сумлінну працю, відданість справі та неспинну варту нашого спокійного життя.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами