Новая Каховка | 12 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-02-27 » Новости

» Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з днем народження рідного міста

Міський голова Володимир Коваленко вітає новокаховчан з днем народження рідного міста

Шановні новокаховчани!

28 лютого виповнюється 69 років з Дня заснування міста Нова Каховка
Щиро вітаю вас з нашим спільним святом - Днем народження прекрасного і дивовижного міста - Нова Каховка!
Нас об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Це свято є також даниною пам’яті наших першобудівників, які будували місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції.

Дякую кожному з вас, шановні новокаховчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій нашого міста.
Висловлюю велику подяку нашим комунальним підприємствам, які працюють на належному рівні і безперебійно надають комунальні послуги.
Дякую медичним працівникам, які в період карантину і реформ відважно продовжують нести варту по захисту здоров’я мешканців громади.
Вдячність і освітянам, які навчають і виховують майбутнє нашого міста і країни.
Дякую працівникам всіх підприємств, установ і організацій, підприємцям, які забезпечують життєдіяльність та економічний розвиток міста.

Дуже приємно відзначити, що наше місто стало чистішим, охайнішим і завдяки працівникам з благоустрою, і завдяки вам, шановні жителі, які впорядковують території навколо своїх домівок і підприємств. Це підтверджує, що ми одна громада, яка любить свій спільний дім, своє місто.

Вітаю всіх жителів з днем народження міста!
Хочу побажати, щоб наше місто з кожним роком розквітало і ставало гарнішим, щоб заможніше жилося новокаховчанам, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб спільне свято – День народження нашого міста, завжди єднало і гуртувало нас в одну родину.

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Зі святом! Ми — це наше місто!


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы