Новая Каховка | 12 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-02-26 » Новости

» До Дня народження міста

До Дня народження міста

28 лютого наше місто святкуватиме свій 69 День народження. Саме з цієї нагоди 24 лютого 2021 року бібліотекарі Новокаховської міської бібліотеки для дітей та юнацтва провели для 7-А класу міської гімназії відеокруїз «Портрет на світанку».
Діти мали нагоду почути і побачити «обличчя» міста в той далекий період його становлення. Захопливо реагували на те буйство квітів, яке колись прикрашало не тільки паркову зону, а й вулиці міста; дізналися про історію Літнього театру, будівлі міськвиконкому, вулиць рідного міста та площі Сільських будівельників. На останок діти із задоволенням сфотографувалися на фоні слайду, який зберіг напис «Город – единство непохожих», бо він – вже історія…
В молодшому відділі бібліотеки відбулася БібліоТус@ «Нова Каховка – місто допитливих дітей». Провідний бібліотекар Гайдай Світлана перетворила одну з найулюбленіших ігор дівчаток молодшого шкільного віку у захопливий книжковий квест по вивченню цікавинок рідного міста.
Ефект перетворення «ігрової кімнати» (так називають бібліотусійчатка читальний зал для наймолодших) на шкільний клас був настільки приголомшливий, що й хлопчики, як один, залишили всі свої віртуальні ігри і долучилися до пізнавальної гри. Лише 15 хвилин і дітлахи вже, майже як дорослі, з гордістю можуть сміливо похвалитися знаннями про рідне місто.
Спочатку ці боязкі і зовсім несміливі дітки, за лічені хвилини перетворилися на жвавих та кмітливих і наперебій ділилися своїми улюбленими місцями у місті і враженнями від їх відвідування. Тож, крім дитячо-юнацької бібліотеки, ними виявилися такі місця:
- містечко атракціонів, де працюють відомі атракціони, такі як каруселі «Орбіта» і «Кораблик», «Веселі гірки», «Світлофор», та ін.;
- дитячий майданчик, розміщений поблизу Палацу культури в парку, де є кілька скульптур, що зображають персонажів з відомих казок та різних тварин. Особливою популярністю у новокаховських дітей користується скульптура усім відомого слоненяти при вході, який дійсно став одним з неофіційних дитячих символів міста;
- кафе «Казкова діброва», до складу якого входять міні-зоопарк із тваринами, дитячий майданчик, дивовижний дерев’яний млин, казкова хатинка баби Яги, безліч різноманітних скульптур, вирізаних із дерева а також неймовірні чудернацькі рослини, висаджені уздовж заплутаних чарівних стежинок.
Заходи відбулись з дотриманням карантинних вимог.

Також, для усіх бажаючих долучитися до історії нашого міста, пізнати і зрозуміти її краще, в читальному залі Дитячо-юнацької бібліотеки відкрилася книжкова виставка «Нова Каховка: вчора, сьогодні, завтра», де можна знайти цікаву історичну і сучасну літературу про наше рідне місто, про його мешканців, першобудівників, які будували, створювали, прославляли наше рідне мальовниче місто.
Квітни і багатій, наше рідне місто! З днем народження!


Відділ культури і туризмуНавигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы